Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ya aslında en fazla 95 civarı, tokluk da 149 civarı çıkıyor.O da arada öyle dikkat edersen daha düşük çıkıyor ikisi de
Tatlı seni çok zorluyorsa sütlü bir tatlı dan çok çok az yiyebilirsin aslında ama normalde bir porsiyon yiyorsan yarım porsiyon en azından daha az etki eder paketli gıda tercih etme de onlar fırlatıyor

İyi geceler kızlar🪷💚

Çalışabilir raporu hakkında danışmak istiyorum.
MEB te öğretmenim ve bu pazartesi 32+0 oluyorum ancak takip doktoruma randevum perşembe günü yani 32+3 oluyor.
Perşembe günü verilen rapor problem yaratmaz değil mi ?
Bu konuda bilgilerinizle aydınlatırsanız çok sevinirim 🪷💗
Problem yaratmıyoor. Ben de 32+3'te gittim. Ben çalışamaz alacaktım ama müdür yardımcımız şimdi gerek olmadığını, seminerin ilk günü alıp teslim edebileceğimi söyledi. O yüzden almadım.

Ben hafta sonu hepsini yıkadım ütüledim. Canım çıktı ama olsun 😄 ütülerken sırtım ve boynum ağrıdı çok, iki güne böldüm. Bi tek çantamızı hazırlamak kaldı.
Ben oturarak utuledim yoksa mahvoluruz zaten belimize baskı var hurçlar da yıkanıyor muydu ya ? Park yatağı kurdunuz mu?

Ya çok güzelmiş bayıldım ama 70*110 için büyük gelecek gibi 😔 Senin bebişin içinde uyuya uyuya büyüsün inşallah 🌸🩷
Artık mağazalarda satılmıyor 70*110 . Civildeki adam artık hep standart boy geliyor dedi ben de 70*120 çarşaf aldım zaten ilk zamanlar nevresim kullanılmıyormuş. Alez üzerine lastikli çarşaf geçirip içine juno koyup kullanacağım bir kaç ay

Ben oturarak utuledim yoksa mahvoluruz zaten belimize baskı var hurçlar da yıkanıyor muydu ya ? Park yatağı kurdunuz mu?
Ben de oturarak ütüledim ama yine de çok ağrım oldu :KK43: burçları yıkamadım sildim iyice. Park yatağı Eylül başında kuracağız 😄

Ben prima tercih etmedim hiç. Goon, sleepy natural ve sleepy bionatural aldım 1 numara. Bi de 2 numara baby turco aldım bunlardan biriyle devam ederiz prima’ya bulaşmam hiç
Ben de sleepy bio natural 1 numara ve baby turco 2 numara siparişi verdim. Molfixin pure&soft una baktım ama ablam ve kuzenimin eşi memnun kalmamışlar, genel olarak molfix sızdırma yapıyor falan dediler sipariş verecekken vazgeçtim. Bakalım çok almadım zaten 50 şer adet aldım denemek için. Olmazsa sonra yine alırım onu da denerim.

Kizlar bizim herseyimiz hazir sadece cikolata kaldi onuda eylulde hazir edecegim acikcasi erken ve havalar cok sicak erimesin beklemesin taze olsun diye,hastahane odasi susumuz oda susleme dusunmuyorum zaten saglikli ve zamaninda olsun diye hep dua ediyorum benimde surec cok zor gectigi icin🙏🥰
Adıyla büyüsün inşallah 💗

Nerede yaptırdın canım var mı sayfaları 🪷

Artık mağazalarda satılmıyor 70*110 . Civildeki adam artık hep standart boy geliyor dedi ben de 70*120 çarşaf aldım zaten ilk zamanlar nevresim kullanılmıyormuş. Alez üzerine lastikli çarşaf geçirip içine juno koyup kullanacağım bir kaç ay
Bende alezi sepete attım alacağım. Junoyu haftaiçi aldım. Bir tek çarşaf kaldı. Onuda trenyl dan alacağım galiba. Bebişler uyurken üzerine müslin mi örteceğiz sadece? Uyku tulumumu alacağız? Ne yapacağız 😄

X