Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Benim adım Aslı, ismimi çok seviyorum beğenirseniz düşünebilirsiniz

Canım seni anlıyorum. Benimde nabzım yükseliyor 145 falan oluyor ve bayılıyorum. Günde 2 defa bayıldığım oluyordu.Bazen bayılmasamda 3 saat hızlı attığı oluyor. İnanılmaz yoruluyorum varya.Nefes egzersizleri yap kötü hissetmeye başlayınca. Ne zamandır oluyır ?

Yaptirdim iyi cikmisti riskli degilsin cok sevindi ustelik ama dediklerini dikkat edecegim ve deneyecegim canimmm

Elinde hazır varken o parçasını değiştirmek daha mantıklı geldi ben öyle yapardım

Benim bebeğim de yüzünü göstermedi özeniyorum bebeğin yüzünü görenlere vala. Bizim ultrason fotolarında omurga görünüyor

Onu okumustum onun icinde mutlaka calisabilir raporu alman lazim canim

Ah kuzum Daha once o kadar cok acik acik dile getirdim söyledim rica ettim. Her defasinda daha dikkatli olucam dedi. Ama yok hala ayni davranislari devam ediyor. Ben esimi hic sıkmam o da ayni sekilde birbirimizi rahat birakiriz saygi duyariz ama insan arada bir sarilsin öpsün sevgisini dile getirsin istiyor ev arkadasi degiliz sonucta kari kocayiz ve aman tatsizlik olmasin diye susa susa bir yerden sonra da patliyorum mecbur. Heleki hamilelik döneminde daha hassas oldum. Ben trip atinca 2dk ilgi gosterse zaten uzatmayacagim ama yook kendi de trip atiyor.

Benim de nabzim hep 110 130 arasi ve beni de yoruyor bu durum

Neredeyse 2 senedir panik atak hastasıyım şimdi hamileliği bağlı nabız yükselince kötü oluyorum

Merh
Merhaba canım evet yapıyor maalesef. Benimde şekerim var, diyetistenle ilerliyorum. Patates, havuç, bezelye yasak mesela. Ben bunları yemeğidiğim halde başka sebzelerle beraber pişirdim. Diğerlerinden yedim ona rağmen şekerim yüksek çıktı. Beraber pişmesi bile yetiyor maalesef.

Aylin, Ayla ikisi de hoş

Hergun aynı şeyleri döngü olarak yiyorum doğumdan sonra uzun bir süre bulgur pilavı taze fasulye kabak görmek istemiyorum kaçamak olayida bitti o gunden sonra korktum canm, benim diyetisyenim çok katı hazırlamış listeyi gibi geldi bana. Bakalım bu haftaki bebek kontrolüne göre listeye goz atmasıni söyleyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…