Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Sana iyilik olsun diye mi yapti canimmm yoksa herseyde oylemi

belki sen odaya gidince görüp şasırırsın diye söylememiştir sana süpriz olsun diye öyle düşün gerilmebazen eşimde söylemez wcde sanıyorum kendisini bi bakmışım uyumuş elinde telefon dünya yansa kalkıp bakmaz

Yaa bana tam tersi çok hızlı geçiyor zaman.. Hazır değilim. Korkuyorum.

Yaa Pınar maşallahın var
Yaptim vallahi esime yerin resmini attim haberin olsun dedim odasidq hazir evde hazir sukur canim bitirdim tek duam cocuklarimiz zamaninda saglikli gelsinker insallah

Bende hiç şanslı değilimdir bu tarz konularda gerçekten denk gelmesi lazım

Ben de gündüz dinlenirken soluma yatıyorum. Ama gece uyurken sağa yattığım oluyor tabii ki ve bebeğim bundan hoşlanmayıp çoğunlukla beni seri yumrukluyor. Yumruklayınca uyanıyorum ve sola dönüyorum. Bir şekilde onu rahatsız eden bir şey oluyor sağa yattığımda maalesef. Gündüz dikkat ediyorum ama gece elimde olmuyor.

Cok sinir oluyorum. Nasil olmus bak yaptim vs desin bari zaten gerginip catacak yer arıyorum Ben trip atiyorum anliyor neden attigimi asla gonlumu almaya calismiyor ben konusmuyorum o da konusmuyor. Ki dedim ben trip atarsan gonlumu al diye yoook

Sana iyilik olsun diye mi yapti canimmm yoksa herseyde oylemi
Ya cok dusuncelidir anlayislidir fedakardir. Ama catacak yer ariyorum gerginim. Ben birlikte yapariz aktivite gibi dusunmustum. Gitmis beni cagirmadan yapmis. Surpriz icin olsa gel bak nasil olmus derdi demedi. Ben trip atinca hic anlamazliktan geliyor

Evet etiketleri eşimle kestik tek tek, dün de hepsini yıkadık. Bi tek ağız mendilleri şapkalar ve çoraplar kaldı onları da yarın artık. Ütülemeye başladım ama yarısına bile gelemedim çok yoruldum parça parça yapıp bu hafta bitireceğim artık.

Etiketler için korkmayın ya benim de el becerim iyi değildir dipten kesebildiğim kadar kesmeye çalıştım işte, bi tane battaniyeyi fazla kesmişim hafif delindi aman napiym diyip geçtim

Ayyy evet dogry hatirlamazmiyim canim senin surecin cok zordu yaa hepsinin dedigi birbirinden nasil farkli oluyor ben anlamiyorumki

Bizimde öyle ama 22 aylık kızım var sıcağa alerjisi var 3 hafta sadece istanbulda durduk yine alerjisi tuttu durmadan doktordayız annemler gidiyordu bende geleyim dedim kızım için mecburen
Helal olsun cocuklu insanlara takdir ediyorum bende cocuk yok hamilelikte zor geciyor hepinizin cocuklari var isinizi gucunuzu evinizi cocugunuzla ilgileniyorsunuz

Yaaa bencede bizim hormonlardan bukadar ovdugunn insana nasil taraf olalaim

Cok sinir oluyorum. Nasil olmus bak yaptim vs desin bari zaten gerginip catacak yer arıyorum Ben trip atiyorum anliyor neden attigimi asla gonlumu almaya calismiyor ben konusmuyorum o da konusmuyor. Ki dedim ben trip atarsan gonlumu al diye yoook
Şu dönemde biraz daha sinirli gergin oluyoruz en ufacık şeyde bile söyleniyoruz bizimkisinin umrumda olmaz ben trip atmışım küsmüsüm oralı bile olmaz gider uyur uyanınca hiç bişi olmamış gibi gelir sever şakalaşır ben hala surat beş karış noldu deruyuyup uyanınca resetleme geliyo benim eşime

Ayyy benimki de oyle ya hic anlamamazliktan gelir tartisma cikmasin diye daha da sinir olurum. Hormonlarima katlanamiyorum artik ya

Yaaa ben ekmek pilav yedim su sira cikolata meyveyi kestim onlarida kesiyim ozaman ne yiyefegim ne icecegim yaaa

Ayyy benimki de oyle ya hic anlamamazliktan gelir tartisma cikmasin diye daha da sinir olurum. Hormonlarima katlanamiyorum artik ya
Ben de bazen kocama katlanamıyorum durduk yere, mesela oturması bile sinirimi bozabiliyor ama yapacak bir şey yok. Gebelikten bunlar hep.

Ben de bazen kocama katlanamıyorum durduk yere, mesela oturması bile sinirimi bozabiliyor ama yapacak bir şey yok. Gebelikten bunlar hep.
Gebelikten tabiki ki esime de dedim trip atarsam alttan al noldu diye sor hormonlardan diye. Cok seviyorum uzuluyorum boyle yapinca ama o da tribime triple karsilik veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…