2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Tecrübeli hamişler, Eylül analarından geliyorum 15+0 dan selamlar :) Benim başımın sol tarafı cumartesi gecesinden beri uyumakla geçmeyecek şekilde ağrıyor... İlaç içmek istemiyorum öldürmüyor çünkü ama yaşayan var mı bu haftalarda böyle tek taraflı baş ağrısı

T
Hayırlı olsun Tam dediğiniz zamanlar 2 gün benim de başım çok ağrımıştı, banu çiftçinin uygulamasında mıydı ya da kağan kocatepenin videosu da olabilir bu haftalarda baş ağrısı normal diyordu. Ama benim tek taraflı değil genel bir baş ağrısıydı, sizin de normaldir diye düşünüyorum

Hangi marka aldın canım bende bebek için almak istiyorum
Bundan aldım canım gayet memnunum. Evet bebek için de gerekli o yüzden şimdiden aldım ben sabah hep burnum tıkalı uyanıyordum ama artık tıkanmıyor hiç

Eklentiler

• IMG_0154.png
    168,3 KB · Görüntüleme: 51
Ben de 15 gün kadar bir tane ile idare ettim ama birden coştu anlamadım bana da doktorum bırakırsın artık diyordu benim de bu hafta randevum var bakalım ne diyecek :)
Benim de diğer gebeliğimde 16 hafta civarı geçmişti artık ben de azalınca yine öyle olacak sandım

Benim 2.gebeligim bide ,ilkinde ilk ne zaman hissettim nasil oldu hatirlamiyorum bile,sadece 24.haftada cok sert tekmelerinin oldugunu esimin karnima kulagini koyup duydugunu hatirliyorum,hatirimda bu kalmiş

Benim2.gebeligim aslinda,geçen haftalar yataga yatip kendimi dinledigimde çok hafif hareketler hissettim ,hafif dokunuşlar,pit pitlar,okadar guzelki onun varligini hissetmek,ilkinde 24.haftada cok sert tekmeler hatirliyorum ama :) o gunleride sabirsizlikla bekliyorum

Ben de o haftalarda çok baş ağrısı çektim gerçekten geçmek bilmiyordu

Çok sevindim canim benim dün olmuştu ya geçti bugün o yüzden gitmedim ama iyi oldu söylediğin biraz daha rahat etti icim
Çok teşekkür ederim :)

Ayy masallah miniğe ya bunlar doğana kadar bize rahat yok :)

Evet muhtemelen benim de öyleydi tam solda dediğin gibi yürüyemedim bile bugün geçti çok şükür

Herkeste oluyormuş normal canim galiba o rahim açıklığıyla nasıl geçti o süreç ya zor olmuştur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…