2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
bende asırı kabızlık yaptı degıstırttım doktoruma

Çok fazla böyle leke veya parlaklık görünüp ilerleyen haftalarda geçtiğini okudum. O nedenle için daha rahat ama tabi o stres illa oluyor. Haber veririm yarın umarım senin de çok güzel geçer detaylın :)

Ben de 17 de hissetmeye başladım.sonra birkaç gün hissedemedim. Hatta aynı mesajı ben de yazdım buraya birkaç gün sonra yeniden hissetmeye başladım.Galiba her gün hissedilemiyor.o 3 gün endişeli geçti hatta doktora gitmemek için zor tuttum kendimi ama sonradan yeniden hissetmeye başladım

Merhabalar üçlü testte bunların ne anlama geldiğini biliyor musunuz sonucum yeni çıktı henüz doktora gitmedim bu arada ikili yaptırmadım doktor geç gelmişsin diye yapmadı direk üçlü yapalım demişti

Ben de 20+5 ama çok az hissediyorum bazen de hiç hissetmiyorum 2 gündür tık yok mesela

ben gün içinde o kadar hareketliyim ki kendimi dinleyecek zamanım da hiç olmuyor

Ben de senin gibiyim 18+2 yim şu an ve çarşamba kontrolüm var. Ben de her gün hissetmiyorum 2 gün üstüste hissettim ama dün hissetmedim bugün de kalp atışını dinleyebildim. Çok şükür bir kere bile hissetmek o kadar güzel bir duygu ki, bence az hissetmemiz normal ki doktorlar ilk gebelikte 21 haftaya kadar hissedilmemesi normal diyor belki biz de hissetmeyecektik ama kendimizi çok dinliyoruz aklımız sürekli orda gün gün artacaktır inşallah, insan tekmelendiğine sevinir mi yaa seviniyor işte

Kızlar merhaba, cumartesi günü kontrolüm var ve doktorum gelmeden tetanoz aşısı yaptır dedi. 21. Haftadayız, bugün yada yarın aşı yaptıracağım ama okuduğum kadarıyla yan etki yaşayanlar varmış. Doktoru yönlendiren yada aşıyı yaptıran var mı aranızda? Ateş falan yükselirse diye korkuyorum

19.haftamda hissetmeye başladım ve gerçekten artıyor tekmelemeleri sürekli hisseder hale geldim şimdiçok güzel bir duygu gerçekten

Bende haftaya tetanozun ilk dozunu yaptırcam diğerini de 1 ay sonra dedi. En son 5 sene önce yaptırmıştım kabul etmedi doktor 2 doz yaptıralım dedi. Daha önce yaptırdığımda benim kolum çok şişmişti üzerine yatmak imkansızdı birazda ateş yapmıştı yine aynı şeyleri yaşıcam büyük ihtimal. Ateşim çıkarsa parolla idare ederim diye düşünüyorum

Ben yaptırdım canım, kol ağrısı yaşadım baya 4 gün falan sürdü hatta. Ama ateş vs olmadı bende. Ateş olursa parol iç demişti hemşire.

Bende parol mu alsam diye düşündüm, gece yatmadan bir tane içerim olmadı her ihtimale karşı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…