2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar 7. Haftasında ilk defa lekelenme yaşayan var mı bir de hafif bir bel ağrısı da eşlik etti gece şimdi kalktığımda gördüm ne yapacağımı bilemedim aslında biliyorsun ama şu an beyin duruyor mu ne oluyor anlamadım
Canım doktora gitmelisin..bana iğne yaptılar kaç kere kanama yüzünden..muhtemelen bebek yerini genişletirken olan kanamadır..ultrasonda görürler

Toplu yazayım dedim.Dilekleriniz için tesekkür ederim.Nırmalde 8+4 olmalıydım.Geçen haftaki boyutlar aynı biri 6+1 diğeri 6+2 de kalmış.Kalbi atan durmuş.Diğeri de atmıyor zaten. Kendimi bugüne hazırladım sanıyordum ama yine yıktı geçti.Allah sizlere nasip etsin.Yarın sabah 7 de yatış yapıcam.öğlen 12 de kürtaj.Adet gördükten hemen sonra tekrar transfer yapıcam dedi doktor.Beklemicekmiş.pgt li olmalarına rağmen düşmeleri kafamı karıştırıyor.Bunca kayıp ve kaybettiğim zamanki halimi düşününce rahim kasılmalarımın etkisi olduğunu düşünüyorum.Bence bağışıklık sistemim devreye giriyor. Bakalım nolcak ama bugün inanın hiç gücüm yok.Zırlamaktan ekranı göremiyorum. Herkes Allah’a emanet olsun ✋🏻

Ben yasaDim cnm 7 haftalikken 6+4 mu 5 te mi ne basladi benimde 1 hafta boyunca sürdü ama peceteye geliyordu silince kahve sekilde
Sen Dr nu ara durumu anlat o sana ne yapacağın konusunda yönlendirir kanama alani vs var mi yok mu bakar eder sen direkt dr ara
Evet arayıp haber verdim, emin değilim evde misafir vardı kafa karışıklığından 2tane coraspin içmiş olabilirim ama dediğim gibi emin değilim sonradan jeton düştü söyledim ondan olabilir, normal lekelenmede olabilir.Coraspini bırakıp progestan iğneyi 2 ye çıkartmamı, bol istirahat bol su ile bekleyip lekenlenmeleri takip etmemi istediler eğer çoğalırsa gelmemi istediler.
Canım doktora gitmelisin..bana iğne yaptılar kaç kere kanama yüzünden..muhtemelen bebek yerini genişletirken olan kanamadır..ultrasonda görürler
Ya ama şimdilik kanamayı takip etmemi ve çoğaldığı vakit gelmemi istediler

Toplu yazayım dedim.Dilekleriniz için tesekkür ederim.Nırmalde 8+4 olmalıydım.Geçen haftaki boyutlar aynı biri 6+1 diğeri 6+2 de kalmış.Kalbi atan durmuş.Diğeri de atmıyor zaten. Kendimi bugüne hazırladım sanıyordum ama yine yıktı geçti.Allah sizlere nasip etsin.Yarın sabah 7 de yatış yapıcam.öğlen 12 de kürtaj.Adet gördükten hemen sonra tekrar transfer yapıcam dedi doktor.Beklemicekmiş.pgt li olmalarına rağmen düşmeleri kafamı karıştırıyor.Bunca kayıp ve kaybettiğim zamanki halimi düşününce rahim kasılmalarımın etkisi olduğunu düşünüyorum.Bence bağışıklık sistemim devreye giriyor. Bakalım nolcak ama bugün inanın hiç gücüm yok.Zırlamaktan ekranı göremiyorum. Herkes Allah’a emanet olsun ✋🏻
Canım insan kendini ne kadar hazırlasa da azıcık bile olsa umudu oluyor, seni çok iyi anlıyorum kürtajın da rahat geçer emin eller yapar inşallah yaşadın mı bilmiyorum hiçbir şey hissetmiyorsun acı,sızı olmayacak için rahat olsun Rabbime emanetsin dualarda buluşalım güzel haberlerini bekliyoruz

Cnm rabbim sabir versin ama bence 2 ay falan rahim dinlendir bende snein gibi kaybimin arkasindan adet oldum diger adettede hemen gittim transfere negatif aldim o yüzden kendime çok kızdim keske dedim bekleseydim bu benim nacizane fikrim ama sen bilirsin yinede

Canım insan kendini ne kadar hazırlasa da azıcık bile olsa umudu oluyor, seni çok iyi anlıyorum kürtajın da rahat geçer emin eller yapar inşallah yaşadın mı bilmiyorum hiçbir şey hissetmiyorsun acı,sızı olmayacak için rahat olsun Rabbime emanetsin dualarda buluşalım güzel haberlerini bekliyoruz
Çokkürtaj oldum.Normal doğumla düşüğü bile deneyimledim. Kürtaj bu işin en kolay yanı oldu.son 3 yumurtam kaldı.güç bulursam başlayacağim.Bunlar da biterse artık vazgeçeceğim.

Çokkürtaj oldum.Normal doğumla düşüğü bile deneyimledim. Kürtaj bu işin en kolay yanı oldu.son 3 yumurtam kaldı.güç bulursam başlayacağim.Bunlar da biterse artık vazgeçeceğim.
Başını sağolsun. Rabbim sınavınızı kolaylaştırsın. Bağışıklık baskılayıcı kullandınız mı bu süreçte veya daha önceki transferlerinizde?

Canım ne desem yeterli gelmeyecek ama asla umudunu kaybetme bize pes etmek yakışmaz, cefasını çekiyoruz ama elbet Rabbimin izniyle sefasını da sürececeğiz, tez zamanda hayırlı, güzel haberlerini alacağız buna inanıyorum sende inan

X