2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Memnunsan bende bakayım canım çoğu makinede dışarıya su fışkırtma olayı oluyormuş çok iyi oldu önermen
Hayır canım öyle bir sorun yaşamadım inanılmaz sessiz çalışıyorum suyu bitince kendi kapanıyor. Nem ayarını da kendimiz ayarlayabiliyoruz baya araştırıp aldım. Kargoda kırık çatlak olmazsa çok iyi bir ürün

Öyleyse alınır teşekkürler canım

Günaydın kızlar haftasonundan beri hiç bakamadım buralara. Grip oldum yatıyordum dün hiç gözümü bile açamadım bugün biraz daha toparlaninca hem işe geldim hemde buralara bı bakayım dedim. Detaylilar başlamış herkese hayırlı sonuçlar inşallah bende cuma günü gideceğim ama gripten dolayı etkilenmiş midir diye diken üstündeyim gerçi hareketlerini falan hep hissettim ben hastayken bile enerjikti minik kuduruk kız

Kızlar 20+5im ben, sizlerde akıntı var mı? şeffaf bazen hafif beyaz ya da?
Benimde var canım dün hatta netten baktım regli dönemleri olduğı için akıntı çokluğu olabiliyormuş bende baya baya oluyor günde iki çamaşır değiştiriyorum nerdeyse peçete kullanayım dedim oda çok kuruluk yapıyor iyi değilmiş diye okudum

Kızlar selam bi gun içinde nasıl besleniyorsunuz 3 öğün mü yiyorsunuz neler yiyorsunuz ben sağlıklı beslencem diye kafaya çok takıyorum

Kızlar selam bi gun içinde nasıl besleniyorsunuz 3 öğün mü yiyorsunuz neler yiyorsunuz ben sağlıklı beslencem diye kafaya çok takıyorum
Ben acıkınca yiyorum meyve yemek çerez karışımı şeyler ceviz mutlaka tüketmeye çalışıyorum bebek için çok iyi diyorlar

3 öğün yiyorum ramazan dolayısıyla iş yerinde herkes oruçlu olduğunu için ara öğün yapamıyorum. Ama normalde ara ogunlerimde vardı. Hergun ceviz, muz, yumurta,peynir ve meyve yemeye özen gösteriyorum. Su zaten olmazsa olmaz ama her günüm yine tam değil bir gün eksiksiz bir gün eksikli devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…