2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Son yazışmaları okuyunca burada kocaman bir aile kurulduğunu fark ettim. Şuan tek bir bebek beklemiyoruz herkes birbirinin bebeğini merak ediyor, sağlıklı güzel haberler duymak istiyor. Kayıplara hep birlikte üzülüyoruz, mutluluklara hep birlikte gözlerimiz doluyor seviniyoruz. Buna ulaşabilmiş olmak çok güzel bir his.. Her namazımda kendime ne dua ediyorsam daha fazlasını buradaki tüm arkadaşlarım için ediyorum. İsim olarak geçiremesem de hissiyat olarak herkese tek tek gönderiyorum dua. piner piner içine bir nebze de olsa su serper mi bilmiyorum ama şuan gerçekten herkesin dualarındasın.. Sana yönlendirilmiş manevi bir güç var bu son kaybın olsun ve bundan sonra hayatın her alanında tüm mucizeler güzellikler seninle olsun en kısa zamanda bebeğine kavuşacaksın biliyorum ki buradaki herkes aynı duayı ediyor senin için hatta arkadaşlarıma söyledim onlar bile edecekler sana dua :)) Sende inan Rabbimden hiç bir zaman ümidini kesme. Rabbim bizi çok seviyor ve kötü bir şey yaşamış olsak bile işin sonunda aslında kazandığımızı anlıyoruz. Sen daha kötüsünden korundun. Savaşçı ruhunu hiç bir zaman bırakma çok çok güçlü ve çok güzel bir anne olacaksın.. Dualarımız kalbimiz seninle..
Çok tatlısın arkadaşım sağol.Bugün gözyaşıyla geçecek belli ki ama yarın yeni bir gün. Hepinizden Allah razı olsun. Hep iyiyi güzeli diledim.Kaldıramayacağım hayatlar istemedim Allah’tan.o da bunu uygun gördü.Ben de gebe kalanları duyunca o kadar seviniyorum ki…Allah herkesi tamamına erdirsin.Benim gibi yaşayanlar varsa da inşallah birgün sona ereriz 🙏🏻 canı gönülden dilerim

Valla artık ne düşüneceğimi bilemiyorum.Herşey denendi.Rahmim süper ki 2 kez histeroskopi geçirdim.Eşimde sorun yok.Kromozonlarda sorun yok. Pgt de sorun yok.Allah nasip etmiyor bildiği var deyip geçiyorum ama tükendim gerçekten. Düşük yaptığım kayıpların hemen öncesinde haftasıyla uyumlu kasılma yaşadığım için bu sonuca vardım.Sanki rahmim öldürüyor gibi bir hissiyata kapılıyorum.Araştırıyorum öyle birşey yok.Okumadıpım yabancı türkçe kaynak kalmadı.Bir doktoru dinledm sadece.sürekli düşük yaşayan kadınlara steroid uygulaması da ekliyormuş. Benim bildiğim ileri aylarda oluyor o iş.herşeyi soracağım.Danışarak genetiğe yollarım belki.Patalojiyi zaten yaptırıyorum
İşte prednol ve prograf da steroid..bağışıklığı baskılıyor ve gebelik öncesinde başlanıp kimi doktorlara göre 12 haftaya kadar veriliyor..ilerleyen gebelik haftasında verilen doğum öncesi bebeğin ciğeri gelişsin diye veriliyor..bence başka bir doktora da danış durumunu

X