2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
üç haftada bir de gidebilirsinzi o da biraz dayanılır oluyor evet ya çok uzun oldu. Aslında alışmamız da lazım artık 4 haftada bir çağırırlar. Ama hareketleri hissedince daha kolay oluyor beklemek
İnşallah bir sorun olmazsa beklemek istiyorum bu sefer, üç hafta iyidir evet ☺

Benimde bu kez farklı cinsiyet ama alışveriş heyacanı vs yok. Bazen diyorum başka düşünmüyorum bu hamileliğin tadını çıkar ama yok . İlk çocuğun heyecanı bir başka oluyor

Ben bugün gittim doktor 19. Haftadan önce hissedemezsin, hissedenler bağırsak ya da gaz hareketletini hissedip bebek sanıyor dedi bilemiyorum ne kadar doğru
Ben bugün 14+2 yim canım, bugün doktor 1-2 haftaya hissedersin dedi şaşırdım ben de olabiliyormuş demek ki dedim

Yok şimdi değil zaten canım ben hissetmiyorum, 1-2 hafta sonra dedi doktor ama bilemiyorum tabi
Tabii canım o bebeğin gelişimine bağlı benim kızım 2 aylıkken damar atmaya başlamıştı 12 13 haftada hareket ediyordum bu bebek ise 12 ile 13 damar atmaya başladı 15 16'nın içinde daha yeni yeni ya da çok az 2-3 günde bir böyle hissediyorum sanki yaşıyor biliyorum ilk kızım çok çalışkandı bu çok tembel

Ayy kızlar çok komik bir şey olmuş eşim diyor akşam uykudayken hep bebeğin cinsiyeti sayiklamişsin bende normalde uykuda konuşma şeyim yok akşam rüya görmüşüm doktorda ultrasonda bebğin cinsiyetine bakıyor doktor kesin kız diyor bende hep onu sayiklamişsim kesin kız lesin kız diye eşim şimdi bana anlattı ya artık rüyalarda cinsiyet oğreniyorum

Sen öğrenmemiş miydin canım cinsiyeti?

Sen öğrenmemiş miydin canım cinsiyeti?
Ben 12 haftada gittim kıza benzettim dedi yanılma payı koydu kesin demedi yanılma ne koydu biliyormusun yüzde elli yüzde elli dedi zaten ikisinden biri ya kız ya erkek git 16 haftada gel dedi kesin değil dedi bana bile göstermedi ya ben görsem bilirdim ne olduğunu ben kız diye biliyorum.

Allah hangisini verirse versin hayırlısını Sağliklisini versin

bana direkt kızın olacak bu arada dedi ben şok oldum bir anda sonra yanılma payı var ama %70-80 kız dedi. Ben zaten rüyamda görmüştüm yazmıştım ya buraya da hissediyordum yani istiyorduk da eşimle kız

bana direkt kızın olacak bu arada dedi ben şok oldum bir anda sonra yanılma payı var ama %70-80 kız dedi. Ben zaten rüyamda görmüştüm yazmıştım ya buraya da hissediyordum yani istiyorduk da eşimle kız
Sağ salim kucaklarımiza alalım inşallah ben ve eşim için fark etmiyor önemli sağlıklari Allah herkese tattirsin iki meyvedende kızımda hep erkek diyor bebğimiz ne olsun diyorum erkek olsun diyor erkek seviyor.zaten evde dedesi babasını amcasını seviyor.amca oğlunu hep onlara koşuyor bebeğimiz kız diyorum yok diyor bu yaşta nerden geliyor bu erkek sevdası 3 buçuk yaşinda ayy kendimi.iki kızımla hayal ediyorum hep çok güzle yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…