Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar nabersiniz .. neler yapıyorsunuz cinsiyetler açıklandı hep sanırım . Ben biraz bebiş kıyafeti bakayım dedim mağazalarda amannın 500 den aşağı bi takım yok gibi bişey olanlarda bişeye yaramıyor varmı kaliteli uygun önerisi olan 🫢😇

Sakin ol canım ne zamandır ağrıyor bence gözlemle biraz magnezyum eksikliğinden kaynaklanan bir ağrı da olabilir çok uzun sürerse bir git istersen ama muhtemelen parol önerebilirler
Canım sabah işe giderken hissettim akşama doğru yoğunlaştı uzanıp dinlenince geçer dedim ama geçmedi uzanırkende yokluyor ağrı garip bi ağrı bilemedim o yüzden 🥹

canım rahmin büyüyor ve o kemiklerin genişliyor yer hazırlıyor büyüyen rahmin için o yüzden o ağrılar korkma😊
Canım biraz baktım genelde 30. Haftadan sonra oluyormuş ağrı bebek başıyla baskı yapınca yada rahim uzunluğu kısalınca oluyor demişler bende korktum çok erken başladı diye inşallah rahim büyüdüğü içindir benimde🥹🙏

Kızlaaar benim vajina kemik ağrım başladı sanki böyle içten zonklama hissediyorum aşırı korkuyorum 😕 yaşayan var mı çatı ağrısı deniliyor sanırım çok erken değil mi acaba bebek baskı falan mı yapıyor anlamadım ki acile mi gitsem tedirgin oldum
Ahh şu ağrı ilk gebeliğimde son ay kabusum olmuştu . Resmen şeyim ağrıyor diye ortalıkta geziyordum magnezyum al geçiyor bacım fena bişey Allah muhafaza ya

Canım sabah işe giderken hissettim akşama doğru yoğunlaştı uzanıp dinlenince geçer dedim ama geçmedi uzanırkende yokluyor ağrı garip bi ağrı bilemedim o yüzden 🥹
Ahh şu ağrı ilk gebeliğimde son ay kabusum olmuştu . Resmen şeyim ağrıyor diye ortalıkta geziyordum magnezyum al geçiyor bacım fena bişey Allah muhafaza ya
Aynen öyle canım benim de ilk gebeliğimde aşırı ağrı vurmuştu kolumu kaldırmayı bırak kıpırdatamıyordum gözümden yaş geliyordu bazen bacağıma bazen kasığıma kalkamıyordum gece uykumda vurup uyandırdığını hatırlıyorum sonra doktor magnezyum vermişti bir de parol iç demişti öyle geçti şükür bunda daha öyle bir şey olmadı çok şükür diyetim bunda da kusmalarım tiksintilerim bitmedi 15 haftalık olduk 🤦🏻‍♀️

Dayanamayacak şekilde olduğunda parol içtim zaten sürekli değil de ara ara vuruyor kramp gibi ama ondan da daha uzun süre

Canım biraz baktım genelde 30. Haftadan sonra oluyormuş ağrı bebek başıyla baskı yapınca yada rahim uzunluğu kısalınca oluyor demişler bende korktum çok erken başladı diye inşallah rahim büyüdüğü içindir benimde🥹🙏
o baskı ayrı bişey canım bebeğin yaptığı. bu kemiklerin genişlediği için bence ama sen takipte kal aşırıya kaçarsa bi doktoruna danış istersen

Cidden mi 😟😟 benim ilk gebeliğim diye her şey hem garip geliyor hemde korkutuyor beni direk kemik ağrısı çok garip ilerleyen aylarda olduğunu hep okumuştum ama bu haftalarda da normaldir dimi

Kızlar nabersiniz .. neler yapıyorsunuz cinsiyetler açıklandı hep sanırım . Ben biraz bebiş kıyafeti bakayım dedim mağazalarda amannın 500 den aşağı bi takım yok gibi bişey olanlarda bişeye yaramıyor varmı kaliteli uygun önerisi olan 🫢😇
Ay ben daha hiç bakmadım ilkinde heyecandan cinsiyet açıklanmadan almıştım ikinci olduğundan mı bu durum yoksa bu da kız nasıl olsa ablasından kalanlar var diye mi bilmiyorum bir rahatlık bar bende 🤣

Ben de hep bakışıyorummm🥰 instagramda butikler hep karşıma çıkıyor. Ama güvenemem oralara da. Cigit falan var oraya baktın mı

Uf bende yazarken çok fena kasılıyorum ama yapcak bir şey yok normal yani 🤣 bir de benim de 3-4 aylıkken olmuştu ağrılar canım
Son 3 gündür sürekli yazdım 🤣 dahada yüzüm yok hep bişey olduğu için soruyorum mecbur
Bu hamilelik sürecini aşırı rahat geçiren var mıdır acaba merak ediyorum her gün yeni bi güncelleme yaşıyorum

Hdjdjsjdjj offf tipik baba he 😂🤣 sahi günlük alınıyordu noldu o alan var mı
Görümcem anne bebek günlüğü hediye almış. Ay ay fotoğraf kısmı, altına nasıl geçtiği ve bebeğe mektup vs gibi anı defteri aslında. Onu dolduruyoruz. Bir de çekirdek ailemize özel bir defter aldım ben. Hamilelik sürecini, heyecanlandım, korktuğum anları yazıyorum. Eşim de babalığın heyecanını ve bebeğimize mektuplar bırakıyor içine. Renkli ultrason fotoğrafı veriyor doktorumuz her ay onları yapıştırıyoruz

Öğrenmemiş olan birkaç kişi kaldık galiba. Ben kıyafet konusunda çok zorlanıyorum. İlk gebelik bir de. Ya prematüre doğarsa, ya daha iri bir bebek olursa aldıklarım uymazsa diye kaç aylık ne almalıyım hiç bilemiyorum. Bir de yaşadığımız şehirde Mart sonu artık t-shirt giyilecek kadar sıcak oluyor. Tam mevsim geçişi ne alınır kaç tane alınır ne boyutta alınır kafam durmuş durumda. 8. Ayı bekliyor gibiyim tabi sabredebildiğim kadarıyla

Son 3 gündür sürekli yazdım 🤣 dahada yüzüm yok hep bişey olduğu için soruyorum mecbur
Bu hamilelik sürecini aşırı rahat geçiren var mıdır acaba merak ediyorum her gün yeni bi güncelleme yaşıyorum
valla bir ara bende sürekli adama tahlil sonucu gönderiyordum adam artık cevap vermedi 🤣🤣 sonra kasıla kasıla muayeneye gittim 🤣🤦🏻‍♀️ üstüne niye haber vermiyorum diye azar yedim sanki attıklarıma cevap veriyormuş gibi napacagımı şaşırttı adam bana 🤣 sırf ilk hamilelik sıkıntılarımı biliyor ona göre önlem vs herşeyi alıp söylüyor diye devam ediyorum yoksa aşırı kasılıyorum adama karşı ya hiç rahat değilim 🤦🏻‍♀️

Görümcem anne bebek günlüğü hediye almış. Ay ay fotoğraf kısmı, altına nasıl geçtiği ve bebeğe mektup vs gibi anı defteri aslında. Onu dolduruyoruz. Bir de çekirdek ailemize özel bir defter aldım ben. Hamilelik sürecini, heyecanlandım, korktuğum anları yazıyorum. Eşim de babalığın heyecanını ve bebeğimize mektuplar bırakıyor içine. Renkli ultrason fotoğrafı veriyor doktorumuz her ay onları yapıştırıyoruz

Öğrenmemiş olan birkaç kişi kaldık galiba. Ben kıyafet konusunda çok zorlanıyorum. İlk gebelik bir de. Ya prematüre doğarsa, ya daha iri bir bebek olursa aldıklarım uymazsa diye kaç aylık ne almalıyım hiç bilemiyorum. Bir de yaşadığımız şehirde Mart sonu artık t-shirt giyilecek kadar sıcak oluyor. Tam mevsim geçişi ne alınır kaç tane alınır ne boyutta alınır kafam durmuş durumda. 8. Ayı bekliyor gibiyim tabi sabredebildiğim kadarıyla
Ya ben biraz bu konulardan odunum galiba hahsjx ben ultrason fotolarını yapıştırıp geçerim herhalde mcmcöc üf

Güzel bir anı olmuş sizin için yazı değilde bende şu ultrason fotoğraflarını değerlendirmek istiyorum am hala karar veremedim ne yapacağıma ilk gebeliğimdekiler de duruyor öyle onları bir araya getirip bir şeyler yapmak istiyorum

X