2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar etiketleme yapmayı bilmiyorum Efo2023 diye yazdım nerdesin merak ettim doktora gidecektin akıntın için ne dediler görürsen yaz bize

Ay bende aynı Bi heyecansizlik kızımda aklım gidiyodu şimdi tecrubedenmidir bilmiyorum bende erkek çocuğu çok severim prensesim vardı şimdi prensim geliyo ama yok yani ilki gibi değil bunda daha çok korkulu geciyor kanama yaşadığım için hep sağlıklı olsunda modundayim hiç bisey alamadım bakmıyorum bile iyice büyüsün riskin kalkti desin doktor istiyorum. Onu duyduktan sonra daha rahat olurum heralde ama genel Bi heycansizlik var ilkine göre

Kız ben daha hissetmiyorum bebeğimi ya başka hisseden var mıııı?

Kızlar geldim merak etmişsiniz çok sağolun ☺ akıntı kalbi duran bebeğin kesesinden geliyormuş sıkıntı yok dedi doktor ara ara devam edebilir dedi, bebiş iyi rahim kısalığı falan da yokmuş çok şükür erken doğum riski yokmuş yani, ben muayenede sormayı unutmuştum bile birden kendisi söyledi kızın olacak diye detaylı ultrason için randevu aldım 8 Nisan'a o zamana kadar da istediğin merak ettiğin zaman gel dedi bir tarih vermedi sonraki randevu için. İyiyiz çok şükür

Yaa çok sevindim gözün aydın

Gözün aydın canım çok şükür bir sıkıntı yokmuş bebişin de iyiymiş bir prenses daha geliyor

yaaaa duygulandim coook sukuuuuurrr bi prenses daha geliyooo

Ay hadi hayırlısı canım, sağlıkla gelsin bebiş inşallah bende öğrenirim randevuma 1 saat kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…