Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar hissetmeler basladimi ben giremedim kiz okula baslayinca .. benim plesanta asagidaymis suan kizimda da oyleydi 19da hissetmistim bunda erken hissedersin demislerdi ama yine plesantadan galiba hissetmiyorum ama dun ufaktan vurdu gibi geldi bugun hissedemedim kafam karisik

Ay hazırlıklar konuşulmaya başlanmış artık🤩 Bizim 2. sonucumuz da temiz geldi çok şükür kızlar. Oğluşum sağlıklıymış, fetal DNA testi yanlışmış yani 🥹
Ben de 0-3 ay almayı planlıyorum. Sonrasını bebeğime göre mevsime göre hallederim diye düşünüyorum. Zonguldak/Ereğliye yeni taşındık, mevsim şartlarını da çok bilmiyorum gerektikçe alacağım.
🩵🧿 sağlıkla gelsinler inşallah 🙏🏻

Ay bende kaç gündür Ocak annelerini okuyorum mübarek 770 sayfa anca 700 e gelebildim 🤣 ama bizden süreç olarak önde gidenlerin yorumlarını okumak iyi geldi.
Şeker yüklemesini baya yaptıran da olmuş. Benimde yapılcak biraz gerginim.
Ama önce detaylı ultrason var tabi bakalım hayırlısı.
Kabızlık çok sıkıntı.
Bide böyle resmen vajinam kasıklarım ağrıyor bu akşam 😞

Hanımlar afedersiniz her gün 2 kez belki daha fazla kusuyorum. Bulantıdan doğru düzgün yemek de yiyemiyorum. Sizin geçti mi bu durum? Ya da nasıl önlem alıyorsunuz? Çok moralim bozuluyor bebek beslenemeyecek diye. Prilam hiç etki etmedi bana. Yarın doktor randevum var ama sizden de fikir alayım dedim.
Benımde devam ama prilamı gece yatmadan iki adet içiyorum ve hiçbirşey hissetmiyorum ve ben de kılo vermiştim sebepsiz ama doktorum bebekler alacaklarını alır kendini kasma demişti zaten onların ıhtıyacı olduğunda vücut isteyecek sakın ol demişti stres yapmayın prilamın kullanım şeklini de doktorunuza tekrar danısın bence benim doktorum gece yatmadan 2 tane al sabah yada öğle bulantı hissedersen bir tane daha alabilirsin demişti ama bana gece iki tane almak yetiyor

Araştırma yapmayınca açıkçası kolay olmuyor mesela biz öylesine gezerken bebek arabası bakıyorduk dünya model var fiyatı o an pahalı mı indirimde mi onu anlayamıyorsun ben şöyle yapıyorum favoriliyorum bazen ciddi bir indirim denk geliyor o zaman sipariş ediyorum
Bende beğendiğim herşey her sitede favorim de almak istediğimde muhakkak fiyat arastrmasi yaparımda karar vermek zor bide ben anne yanı beşik alacaktım odalarını sonra yaparız giyinme odama bi dolap eklesem yeter diyordum eşim dünden beri oda oda oda diye diye bugün bir sürü yer gezmiş begendiğim modeli yapacak bi kaç usta ile görüsmüs durdu durdu yapmayacagımız odadan başladı 🤦🏼‍♀️

Bende beğendiğim herşey her sitede favorim de almak istediğimde muhakkak fiyat arastrmasi yaparımda karar vermek zor bide ben anne yanı beşik alacaktım odalarını sonra yaparız giyinme odama bi dolap eklesem yeter diyordum eşim dünden beri oda oda oda diye diye bugün bir sürü yer gezmiş begendiğim modeli yapacak bi kaç usta ile görüsmüs durdu durdu yapmayacagımız odadan başladı 🤦🏼‍♀️
Yani odası olabilir aslında oyun odası olarak sürekli gündüzleri vakit gecirirsiniz hem de çocuklar kendi odasında yatacağı zaman yadirgamamis olurlar

Ay hazırlıklar konuşulmaya başlanmış artık🤩 Bizim 2. sonucumuz da temiz geldi çok şükür kızlar. Oğluşum sağlıklıymış, fetal DNA testi yanlışmış yani 🥹
Ben de 0-3 ay almayı planlıyorum. Sonrasını bebeğime göre mevsime göre hallederim diye düşünüyorum. Zonguldak/Ereğliye yeni taşındık, mevsim şartlarını da çok bilmiyorum gerektikçe alacağım.
Ben bu habere çok sevindim. maşallah canım sağlıkla kucağına al

Yani odası olabilir aslında oyun odası olarak sürekli gündüzleri vakit gecirirsiniz hem de çocuklar kendi odasında yatacağı zaman yadirgamamis olurlar
Ben doğumdan sonra diye dusunmıstım hatta bi kaç çizim yapmıstım önce alısverisi yaparız zaten anne yanı alacağız gıyınme odası var orada yer var dolabı zaten yıne oraya koyacagım ama yok odaları olsun yıne anne yanı al sen yerini bilsin çocuklar süsleyelim evde degişiklik olsun belli olsın geldikleri diye diye beni de costurdu ben şimdi listeleri yaparım doğumdan sonra da odaya yönelirim diyordum ama öyle olmadı 🤣

Bende oda yapmak istiyorum ve çok hevesliyim
Duvar kağıdı yada sticker gibi sayfaları inceliyorum çok tatlı şeyler var.

Bebek arabası bunu çok alan olmuş ocak annelerinde 😀 nasıl sizce önceden bu marka kullanan var mı?

X