2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Evet bugünü nasıl sabah ettim anlatamam sorun yok deseler de akıntı gördükçe morali bozuluyor insanın, neyse ki içim rahatladı. İnşallah hep güzel haberler alırız 😍
Yok canım artık içini rahat tut inan bende bazen hayla görüyorum artık alıştı gözlerim hareketlerini hissedince çok rahatlicaz

kızlaaar ben oto koltugunuda aldım o konuda kapandi cybex gb vaya 360 ile joie i-spin 360 arasinda kalmistim joiede karar kildim acik ara adac puani cok iyiydi

Kızlar selam sabah doktora gittik geldik. Çok şükür her şey yolunda.🥳 Bebeğimin artık daha çok hareket ettiğini hissediyorum. 3-4 hafta sonra detaylı ultasona gideceğiz inşallah. Doktora tekrar sordum cinsiyeti yine kız dedi 🤩
Kaç haftalık oldunuz💕 ben de bir an önce çok hissetmek istiyorum

Herkese maşallah bugün çok güzel haberler geliyor 🤗🥰 benim de randevum cumartesi. Gebelik haftası en küçük olanlardan olarak cumartesi 14 haftalık olacak inş. 4 hafta üzerine gideceğim için çok heyecanlıyım
ayh benimde cumartesi uf heycanliyim guzel haberler alalim insallah

Herkese maşallah bugün çok güzel haberler geliyor 🤗🥰 benim de randevum cumartesi. Gebelik haftası en küçük olanlardan olarak cumartesi 14 haftalık olacak inş. 4 hafta üzerine gideceğim için çok heyecanlıyım
4 hafta uzunmuş ben de çok heyecanlı olurdum. 6 hafta sonraya detaylı randevusu aldık biz eşim kesin iki kere falan geliriz hocam biz diyor çıkarken 😀

4 hafta uzunmuş ben de çok heyecanlı olurdum. 6 hafta sonraya detaylı randevusu aldık biz eşim kesin iki kere falan geliriz hocam biz diyor çıkarken 😀
😁 üç haftada bir de gidebilirsinzi o da biraz dayanılır oluyor 🤗 evet ya çok uzun oldu. Aslında alışmamız da lazım artık 4 haftada bir çağırırlar. Ama hareketleri hissedince daha kolay oluyor beklemek

X