Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar, nasılsınızz🤍

Ben günlerdir giremedim buralara, gerçekten fena bir hamilelik geçiriyorum çok halsiz oluyorum yataktan çıkacak halim olmuyor ve mide bulantımda çok fazla kusturmuyor ama süründürüyor🥺

Sizde durumlar nasıl🌸

diğer konularda gördüm ultrasından cinsiyet tahmini yapılıyormuş doktorda kalp atışından erkek gibi demişti.
Canım o teoriye göre 140ın üzerindeyse kız, 140ın altındaysa erkek deniyor cinsiyete
Ama benim oğlumun kalp atışı 160lardaydı yani o tezde çürümüş oldu😅

Son düzenleme:
Benim ilk gebeliğimde olmuştu. Öksürmekten karnım ağrıyordu artık. Çok şükür ki hiçbir şey olmadı. Geçmiş olsun🙏
Aynen benim de öyle. Ara ara kramptan korkmuyorum ama süreklilileşmesi korkuttu biraz. Çok şükür, sağlıkla büyüsün yavrunuz. Çok teşekkürler 💐

Ay kizlar bu oglen itibariyla gobek cevrem inanilmaz kasinmaya basladi, genelde 2 gunde bir bebe yagi suruyorum dalinin hem goguslere hem de gobege cevresine ama sabah surmedim. Asiri sisti gibi hissediyorum gobusum suan yemekten ve sudan heralde ama yani kasinti tuttu. Korkudan hemen Lierac siparis verdim, haftasonu da bio oil aliyim diyorum onlar sanki garanti gibi. Bi ara almamayi dusundum kendim idare ederim evdekilerle diye ama olucak gibi degil catlicak diye korktum simdiii tatli tatli kasiyasim var :anneadayı:
Canımm bio oil yerine frei öl öneririm, ilk hamileliğimde kullanmıştım çok memnun kalmıştım😍 ama artık tr de yok🥹 muhtemelen senin orda vardır tavsiye ederim

Merhaba kızlar, nasılsınızz🤍

Ben günlerdir giremedim buralara, gerçekten fena bir hamilelik geçiriyorum çok halsiz oluyorum yataktan çıkacak halim olmuyor ve mide bulantımda çok fazla kusturmuyor ama süründürüyor🥺

Sizde durumlar nasıl🌸
Bende ya hiç halim yok sürekli uyumak istiyorum, ailemde dalga geçiyor artık 😅 bende de sabah ve öğlen genelde bulantı kusma oluyor ama akşam olmuyor

X