Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar 11+5 ken gittim en son kontrole pazartesi günü yani. Doktor cinsiyet için şimdi bi şey söylersem yanılabilirim dedi, bu dediğinden biz anladık ki bu doktor bi şeyler gördü ama söylemiyo 😄 14te gitsem cinsiyeti öğrenebilir miyiz sizce

Cuma itibariyle şifayı kaptım ben.🤧 Ağır bir soğuk algınlığı geçiriyorum. Öğrencilerim küçük yaş grubu olduğu için sene içerisinde hastalanıp iyileşip yeniden hastalanıyoruz devamlı. Doktorum hastaneye gitmeme gerek olmadığını söyledi. Redoxon c vitamini ve parol önerdi. Ancak her öksürmemde hapşırığımda karnıma bıçak saplanıyor sanki. Bebeğe bir şey olacak diye korkuyorum. Sizin fikriniz nedir, sıkıntı olmaz değil mi?

Kızlar 11+5 ken gittim en son kontrole pazartesi günü yani. Doktor cinsiyet için şimdi bi şey söylersem yanılabilirim dedi, bu dediğinden biz anladık ki bu doktor bi şeyler gördü ama söylemiyo 😄 14te gitsem cinsiyeti öğrenebilir miyiz sizce
Ben de bugun gittim 12+1 im soylemedi, 17.haftada soyluyorum dedi. Size ne zaman soylecegini soylemedi mi doktorunuz 😊

Banada öyle söyledi 15 de gideceğim tekrar 16 da gel dedi ama kendimce 1 hafta öne çekeceğim 😂😂

Aaa cikar sizin bugun yarin o zaman 🌸 insallah saglikli olsun hepimizinki, haberi alinca yazin mutlaka 🙏
Sizle konuştuktan sonra mailime baktım. Sonuç gelmiş. Tabi doktoru aradım hemen. Sonuç çok şükür ki temiz çıktı. Darısı başınıza 🙏🙏🙏 sizden de hayırlı haberleri alalım inşallah. Bugün onuncu gündü haber geldi.

Mide bulantisinin hic olmamasi ya da cok cok az olmasi erkek gibi yorumladim insanlarin yorumlarindan ve cikan sonuclardan, ben de boyleyim bu arada yani mide bulantim 2 gun oldu olmadi, sonra tiksinme degil de boyle tokluk hissi hicbi seyi yiyemeeme hissi geldi. Simd iyiyim sukur ama herkes bana da erkek diyor, sizinkiler ne diyor :KK71:
Evet benim de az oldu. Hiç kusmadım. Akşamları oluyordu biraz. Ve erkekmiş. Bugün öğrendim

Cuma itibariyle şifayı kaptım ben.🤧 Ağır bir soğuk algınlığı geçiriyorum. Öğrencilerim küçük yaş grubu olduğu için sene içerisinde hastalanıp iyileşip yeniden hastalanıyoruz devamlı. Doktorum hastaneye gitmeme gerek olmadığını söyledi. Redoxon c vitamini ve parol önerdi. Ancak her öksürmemde hapşırığımda karnıma bıçak saplanıyor sanki. Bebeğe bir şey olacak diye korkuyorum. Sizin fikriniz nedir, sıkıntı olmaz değil mi?
Benim ilk gebeliğimde olmuştu. Öksürmekten karnım ağrıyordu artık. Çok şükür ki hiçbir şey olmadı. Geçmiş olsun🙏

Bana da cinsiyet tahmini yapar mısınız hiç anlamıyorum doktorda bir şey demedi açıkçası ben ne zaman ultrasona girsem sanki konuşunca kızacak gibi hissedip soru soramıyorum cinsiyeti gözüküyor mu diye de soramadım 🥲
1000109254.jpg

Bana da cinsiyet tahmini yapar mısınız hiç anlamıyorum doktorda bir şey demedi açıkçası ben ne zaman ultrasona girsem sanki konuşunca kızacak gibi hissedip soru soramıyorum cinsiyeti gözüküyor mu diye de soramadım 🥲Eki Görüntüle 3483640
Ben tahminde bulunamadım ama ben de rica etmiştim bir tahminde bulunun diye. Çekinmeyin bence. Bazı doktorlar 16dan önce yapmıyor ama en azından yapıp yapmayacağını sorabilirsiniz

Bana da cinsiyet tahmini yapar mısınız hiç anlamıyorum doktorda bir şey demedi açıkçası ben ne zaman ultrasona girsem sanki konuşunca kızacak gibi hissedip soru soramıyorum cinsiyeti gözüküyor mu diye de soramadım 🥲Eki Görüntüle 3483640
Ben tahmin edemedim malesef sanki 12 haftalık değil daha küçük birde devlet Hastanesi'ne mi kontrole gidiyorsunuz özelde normalde doktorlar daha ilgili😊

X