2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Evet bugünü nasıl sabah ettim anlatamam sorun yok deseler de akıntı gördükçe morali bozuluyor insanın, neyse ki içim rahatladı. İnşallah hep güzel haberler alırız
Yok canım artık içini rahat tut inan bende bazen hayla görüyorum artık alıştı gözlerim hareketlerini hissedince çok rahatlicaz

kızlaaar ben oto koltugunuda aldım o konuda kapandi cybex gb vaya 360 ile joie i-spin 360 arasinda kalmistim joiede karar kildim acik ara adac puani cok iyiydi

Kaç haftalık oldunuz ben de bir an önce çok hissetmek istiyorum

ayh benimde cumartesi uf heycanliyim guzel haberler alalim insallah

4 hafta uzunmuş ben de çok heyecanlı olurdum. 6 hafta sonraya detaylı randevusu aldık biz eşim kesin iki kere falan geliriz hocam biz diyor çıkarken

4 hafta uzunmuş ben de çok heyecanlı olurdum. 6 hafta sonraya detaylı randevusu aldık biz eşim kesin iki kere falan geliriz hocam biz diyor çıkarken
üç haftada bir de gidebilirsinzi o da biraz dayanılır oluyor evet ya çok uzun oldu. Aslında alışmamız da lazım artık 4 haftada bir çağırırlar. Ama hareketleri hissedince daha kolay oluyor beklemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…