Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar alışveriş listeleri oluşmaya başladı mı 😆 Ben çocuğa hiç bişey almadım ya. Adını da koymadık daha. Dolap beşik sallanan anakucağı bebek arabası almam lazım. Kışlık bi kaç takım astronot tulum mont tarzı bişeyler lazım. Banyo malzemeleri lazım. Lazım da lazım ben napıyorum anca oturuyorum. 20+4 oldum öyleeee oturuyorum 😂 Bari adını koysaydık o da yok 
Ay ben senin gibiyim ilk oğlumda 12 haftada cinsiyet öğrenır öğrenmez mağazaya koşup alış veriş yapmıştım şimdi hiç bir şey almadım daha büyük oğlandan kalanlar var da biraz da arada bakıyorum da almıyorum neden bilmiyorum 🤣 erken doğsa falan evde olanı giyecek yavrum kasım indirimlerini bekliyorum bebek arabası için ozaman her şeyi alırım diye düşünüyorum

Hanımlar afedersiniz her gün 2 kez belki daha fazla kusuyorum. Bulantıdan doğru düzgün yemek de yiyemiyorum. Sizin geçti mi bu durum? Ya da nasıl önlem alıyorsunuz? Çok moralim bozuluyor bebek beslenemeyecek diye. Prilam hiç etki etmedi bana. Yarın doktor randevum var ama sizden de fikir alayım dedim.
Benim daha bu hafta azaldı son bir haftada 3 güne düştü biraz daha iyiyim umarım sizinde geçer

Tetanozu ilk hamilelite yaptırdım ikincisinde yaptırmasam nolur ki zararı varmı kovit aşısından sonra yan etkileri çok duydum artık aşı deyince korkar oldum

Ya kızlar benim 2. Gebelik 37 yaş ilk gebelikte pek kilo almamıştım ama şimdi 18. Haftadayız 6 kilo almışım şoktayım çünkü öyle normalden farklı bir iştahım da yok sizde durumlar nedir bu kötü bir şeyin işareti olabilir mi diye korkuyorum. Ayrıntılıya gittiğimde soracağım doktora ama çok kafaya takıyorum çünkü normalde 52 kilo bi insandım ben

Ya kızlar benim 2. Gebelik 37 yaş ilk gebelikte pek kilo almamıştım ama şimdi 18. Haftadayız 6 kilo almışım şoktayım çünkü öyle normalden farklı bir iştahım da yok sizde durumlar nedir bu kötü bir şeyin işareti olabilir mi diye korkuyorum. Ayrıntılıya gittiğimde soracağım doktora ama çok kafaya takıyorum çünkü normalde 52 kilo bi insandım ben
tiroit bakıldı mi size benim de basinda hızlı yükseldi 4 kilo birden aldım. ilaca başlayınca diyetle kiloyu da verdim. 22. haftadayim şu an 2 kilo almış görünüyorum ama sorun yoktur diye dusunuyorum

Ağrı, yüksek sancı ve kanama olmadığı müddetçe korkma canım❤️ benimde belirtilerim kayboldu 6. Haftada ama doktora gittiğimizde kalp atışını duyduk çok şükür ❤️🥰vücut alıştığı için belirtiler azalıyormuş aslında💕zaman zaman belirtiler tekrar kendini gösterecek😇
Merhaba, mesajinizin ustunden baya gecmis ama sormak istedim. Ben de 6. Haftaya girdim. 6+3’um. Bu hafta cok mide bulantilarim olucagini dusunmustuk. Hatta annem de endiselendi niye bulanmiyo miden diye. Goguslerim hala hassas ama gecen haftaki kadar degil. Kanamam yok, hic olmadi. Sadece bugun boyle hafif bir bas agrisi ve boyle sersem hissediyorum. Doktor randevum yarin ama korkuyorum:KK43: sizce normal mi

tiroit bakıldı mi size benim de basinda hızlı yükseldi 4 kilo birden aldım. ilaca başlayınca diyetle kiloyu da verdim. 22. haftadayim şu an 2 kilo almış görünüyorum ama sorun yoktur diye dusunuyorum
Evet tüm tahliller yapıldı normal görünüyor ben de doktorla görüşüp diyetisyen ile devam etmeyi düşünüyorum artık çok teşekkür ediyorum cevabınız için

Merhaba, mesajinizin ustunden baya gecmis ama sormak istedim. Ben de 6. Haftaya girdim. 6+3’um. Bu hafta cok mide bulantilarim olucagini dusunmustuk. Hatta annem de endiselendi niye bulanmiyo miden diye. Goguslerim hala hassas ama gecen haftaki kadar degil. Kanamam yok, hic olmadi. Sadece bugun boyle hafif bir bas agrisi ve boyle sersem hissediyorum. Doktor randevum yarin ama korkuyorum:KK43: sizce normal mi
mide bulantısı her hamilelikte olmalı gibi bi kural yok ki. Bulantınız yok diye hamileliğin sorunlu olduğunu düşünmek yanlış. ilk hamileliğimde hiç bulantı yaşamadım hiçbir risk olmadan rahat bi hamilelik oldu. Bunda bulantım da oldu ama ilk trimester sorunsuzken ikinci trimesterde düşük riski yaşadık. belli olmuyor siz içinizi rahat tutun hamilelik belirtilerine göre yorumlamayın durumu.

mide bulantısı her hamilelikte olmalı gibi bi kural yok ki. Bulantınız yok diye hamileliğin sorunlu olduğunu düşünmek yanlış. ilk hamileliğimde hiç bulantı yaşamadım hiçbir risk olmadan rahat bi hamilelik oldu. Bunda bulantım da oldu ama ilk trimester sorunsuzken ikinci trimesterde düşük riski yaşadık. belli olmuyor siz içinizi rahat tutun hamilelik belirtilerine göre yorumlamayın durumu.
Cok tesekkur ederim cevabiniz icin. Ilk gebeligim ve bilmeden cok ilac kullandim o yuzden evhamlaniyorum

Ya kızlar dün gece boğaz gıcıklanmasıyla yattım sabah fena bişekilde uyandım. Faranjit oldumuşum. Burun tıkanıklığı bonusu ile. Sorum var size. Acile gitsem serum falan yapıyorlar mı rahatlamak için. Başımı kaldıramıyorum. İlaç da alamıyoruz.

Kızlar iyi perinotolog İstanbul için bir ara konuşulmuştu. Yazan kim ise tekrar tavsiyeleri alabilir miyim ?

Ben karnı saran cırt cırtlı kullanmıştım rahat etmiştim ovli korse gibi. Karnı taş gibi tuttuğu için doğum sonrası rahat oluyor. Diğer türlü WC ye girmek çıkmak zor olur zaten vücut yorgun kiminin sezeryen dikişte olabilir
Marka önerin var mı yada link paylaşabilir misin canım

Selamm çiçek annelerim 🌸🪽
Bu gün detaylı ultrasonum vardı üniversite hastanesinde yaptırdım kızımı çok net göremedim öyle yüzüne falan bakamadım zaten renkli de değildi ultrason. Neyse herşey yolunda organlarına falan baktı eksiklik yok dedi çok şükür kalp atımı falan da iyiymiş. 364 gr'lık kıpırık bi kızım var 🥰🐣🐣🪽

Ya kızlar dün gece boğaz gıcıklanmasıyla yattım sabah fena bişekilde uyandım. Faranjit oldumuşum. Burun tıkanıklığı bonusu ile. Sorum var size. Acile gitsem serum falan yapıyorlar mı rahatlamak için. Başımı kaldıramıyorum. İlaç da alamıyoruz.
Canım ben yapmazlar diye gitmedim evde bol bol mandalina limon tüket ıhlamur iyi gelebilir. Çok kötüysen bi git istersen belki bi tedavi uygularlar

Ay ben senin gibiyim ilk oğlumda 12 haftada cinsiyet öğrenır öğrenmez mağazaya koşup alış veriş yapmıştım şimdi hiç bir şey almadım daha büyük oğlandan kalanlar var da biraz da arada bakıyorum da almıyorum neden bilmiyorum 🤣 erken doğsa falan evde olanı giyecek yavrum kasım indirimlerini bekliyorum bebek arabası için ozaman her şeyi alırım diye düşünüyorum
Canım işte ben para yatmasını bekliyorum yatınca alıcam. İnşallah bir an önce yatar 2-3 haftaya mektup gelir dediler bana.

Kızlar rahim ağzı uzunluğunuza baktırdınız mı ? 18 haftalık gebeyim 32 çıktı sınırda dedi doktorum endişe ettim

X