2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
OLABILIR kan sonuclarımı ıyı buldugunu söylemıstı ama aramaları gerekıyo eskı saglık ocagım iğnelerımde arayıp bıldırmıstı
Bencede aramaları gerekiyor benimde kan sonuçlarım çok iyiydi en başta ama artık 17.haftayı bitirdim nerdeyse takviyeler yetmeyebiliyor artık hem bebek hem anne ihtiyacı fazlalaşıyor

Yaa bende ara sıra hissediyorum özellikle geceleri

Ben de her gün olmasa da ara sıra gece ya da sabah uyanınca seğirme gibi hissediyorum

Kızlar günaydın, benim hala kasik ağrım oluyor ya valla korkuyorum doktora geçen hafta gitmiştim bu yüzden bir sorun yok olabilir demişti rahim ağzı tamamen kapalı demişti Allah korusun bise olda hoca gorurdu değil mi? Rahim ağzı da 1 haftada açılmaz değil mi of bir sürü şey okudum yine korkuttum kendimi ya.

Canım dün doktorum özellikle kasıkta belde ağrılar olacak korkma dedi bana, benim de belim ağrıyor çünkü sık sık bebek büyüyor baskı yapıyor çok normal dedi, hiç takma kafana

Canım dün doktorum özellikle kasıkta belde ağrılar olacak korkma dedi bana, benim de belim ağrıyor çünkü sık sık bebek büyüyor baskı yapıyor çok normal dedi, hiç takma kafana
Ayyy valla paranoyak oldum ya gerçekten, ne kadar çok bilgi o kadar çok korku. Bi de bunlar olmasın diye ozellikle perinatologa gidiyorum ama yine de güvenemiyorum bir güvensem gözüm kapalı emanet etsem kendimi her şey çözülecek ama yok işte iskenceyi seviyorum yani bu takıntılar ne olacak böyle bilmiyorum.

belkide tecrube edındık bende 2 dusuk yasadım korkuyorumdur ama hıc dıllendırmıyorum sankı bır daha anne olamayacak gıbı gelıyodu heop ama allah nasıp ettı cok mutlu oldum ama sanırım 2 ayı daha var dıe dusunuyorum alacaklarımın saglıcakla gelsınlerde :)))

Görüntüleri nereden bakacam goremedim
e nabızına gir oradan radyoloji görüntülerim dersen sisteme yüklenmiş olacaktır ben istenbul çam sakurada yaptırdım benımkıler sısteme yuklenmıs rapor sonuçlarım 2 hafta sonra cıkacak sadece bebegın ultrasyon goruntulerı yuklenmıs bu arada bılgın olsun

Haklısın bana doktorların hepsi kahverengi leke için normal dese de hâlâ kafamdan atamıyorum mesela, anlık rahatlama oluyor sonra stres devam. İnşallah doğursaydık sağlıkla ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…