Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    146
Evet ya kesinlikle doğru ben yaptırmaya olumlu bakıyordum ama doktor net konuşmadı . Bize bıraktı resmen .
Sonra ben doktora sorunca 28. Hafta yaptırabiliriz acelesi yok dedi .
Çok zor bi durum işte ne yapacağına karar vermek

Maşallah cnm.biz de 24+4teyiz.haftaya gitmeyi düşünüyorum.akinti dan ben de korkuyorum.insallah normaldir.valla oğlumda böyle akıntı oldu mu hiç hatırlamıyorum.
Bende de çok oluyor ya sürekli bir endişe ile devam ediyorum. Enfeksiyon çıkmadı tahlillerde.
Doktor bebek büyüdükçe artar akıntı korkma dedi . Suyuna baktı rahim ağzı kapalı uzunluğu ideal dedi .
Artık içimin rahatlaması lazım sanırım .

Bende de çok oluyor ya sürekli bir endişe ile devam ediyorum. Enfeksiyon çıkmadı tahlillerde.
Doktor bebek büyüdükçe artar akıntı korkma dedi . Suyuna baktı rahim ağzı kapalı uzunluğu ideal dedi .
Artık içimin rahatlaması lazım sanırım .
Ben de rahatladım, siz de rahatlayın. Akıntı çok normalmiş. Sarı veya yeşil olmadıkça ya da aşırı fazla olmayınca korkma dedi.

Ayy bu çok güzelmiş ve minik kızım için almadım daha böyle set bana pahalı gereksiz geliyor ya ama.gorunce çok güzel😂
Kıyafet konusunda ben de öyle düşünüyorum aşırıya kaçmadan aldim ama bu set 1200 liraydı parca sayısını ve kumaş kalitesini goz onunde bulundurunca makul geldi ☺️ ay bi de insan hoşuna giden bisey görünce kayıtsız kalamıyomus onu anladım 😂

Ben de rahatladım, siz de rahatlayın. Akıntı çok normalmiş. Sarı veya yeşil olmadıkça ya da aşırı fazla olmayınca korkma dedi.
Haklısın canım ya :KK43: zaten daha fazlası paranoyaklıga giriyor sanırım .
Artık düşünmemeye çalışıcam 🙏🏻🧡🌸

Kızlar çok kötü sancı giriyor karnıma bir anda yükselerek arttı adet sancısı gibi önce sağ göğsüme kramp girdi ondan sonra başladı normal mi yaşayan var mı bu durumu

Kızlar çok kötü sancı giriyor karnıma bir anda yükselerek arttı adet sancısı gibi önce sağ göğsüme kramp girdi ondan sonra başladı normal mi yaşayan var mı bu durumu
Hiç şüpheyle düşünmeyin bence acile gidin mutlaka. Bu haftalarda yalancı sancı da olabilir tabi ama önlem almakta fayda var

X