2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Benim ilk hamileliğim beterdi dokuz ay boyunca midem düzelmedi şimdi çok hafif bulantı var inşallah en kısa zamanda düzelir sizinki herkes rahat sıkıntısız bir hamilelik geçirir sağlıkla bebeklerini kucaklarına alırlar umarım

Benm de oyle . Nst bile yapamadm hic 2 dakikadan fazla durmazdm. Oturarak uyuyordm uzaninca yanma basliyordu. Annem karsimda cok agladi uzandigini gorseydm bir gun die umarm ayni olmaz. Ama yanmalarm daha simdiden basladi kahvalti ogle yemegi yok ac geziyorm sadece aksam yemegi

İnşallah aynı olmaz bu gebelihiniz güzel geçer benim şimdilik iyi şükür bu sefer de korkuyorum bir sorun mu var enden rahatım diye

Bizim de bugün kontrolümüz vardı. Ölçüme göre bugün 8+1 çıktık. Ama maalesef kese etrafında 4.8mm lik bir hematom ( kanama alanı ) varmış. Zaten fitil ve iğne kullanıyordum tüp bebek olduğu için ekstra kalçadan da progesteron yazdı. 3 gün yatak istirahati sonra tekrar kontrole çağırdı. Kese etrafında hematom başına gelen var mı? İnşallah birşey olmaz

Kızlar hormonlardan herseye ağlıyorum üzülüyorum bebeğim de üzülecek strese girecek diye korkuyorum artık ya elimde değil depresyona mı girdim naptım var mı benim gibi olan ?
Bende aynı durumdayım. Acaba bi ben mi böyleyim diyordum. Sanki herkes sözleşmiş beni üzüyor, yada ben alınganlık yapıyorum diyorum.

Kizlar bir sey soracan bilgisi olan yanitlasn lutfen. Kasintim vardi ben de enfeksiyon vadsa ona karsi sirkeli su yapip vajinal yikama yaptm. Ama gebelikte sakincasi var miydi acaba cok korkuyorm. Enfeksiyondan bebegimi kaybetmistm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…