2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar merhaba 2 gündür mide bulantısından kafamı kaldıramıyorum ne önerirsiniz yani nane limon falan içsem zararı olur mu
Zencefil çiğnemek bana sadece yardımcı oluyor bu 3. Gebeliğim , okadar çok şey denetim ki tek yardımcı olan şey zencefil oldu . Deneyebilirsin , zencefil çok acı gelirse zencefilli yumuşak pastiller oluyor şeker katkısız , onalr da iyi .

Zencefil çiğnemek bana sadece yardımcı oluyor bu 3. Gebeliğim , okadar çok şey denetim ki tek yardımcı olan şey zencefil oldu . Deneyebilirsin , zencefil çok acı gelirse zencefilli yumuşak pastiller oluyor şeker katkısız , onalr da iyi .
Her gebeliginz de oldu mu bulantiniz?
İlk gebeligimde hiç olmadı benim.simdi ise sürekli bı bulantı halı var sadece sabah veya akşam olup geçmiyor tüm gün hafif bulanıyor

İlk gebeligimde hiç olmadı benim.simdi ise sürekli bı bulantı halı var sadece sabah veya akşam olup geçmiyor tüm gün hafif bulanıyor
Evet hepsinde 6. Haftanın sonlarında başladı özellikle 8-9-10 haftalar çok şiddetli geçiyor , sonrasın da yavaş yavaş azalıyor 12. Haftayla beraber yok denecek kadar az oluyor

Benim de ilk hamileliğimde hiç bulantım olmadı çok rahat geçirdim sadece tiksindim et ve tavuktan o kadar şimdi ise gece gündüz bulantı var içim bi tuhaf ekşime yapıyo gibi midem

Benim de ilk hamileliğimde hiç bulantım olmadı çok rahat geçirdim sadece tiksindim et ve tavuktan o kadar şimdi ise gece gündüz bulantı var içim bi tuhaf ekşime yapıyo gibi midem
Bende hiç tiksinme bile olmamıştı. Siz kaç haftaliksiniz? Acaba cinsiyetle alakalı mi diye düşünüyorum

Biz bebişi göremedik daha yani pazartesi günü gitmiştim kese var bebek yoktu haftaya gel bakalım dedi benim geç döllenme diye düşünüyorum ben çünkü 8 aralıkta çatlama oldu inşallah öyledir bebeişimizi görürüz
Göreceksiniz inşallah geç döllenme de öyle oluyor.

4+5 benim kese karından göründü, ama sanırım 2 gün daha ileride gibi 6+3 iken karından kalp atışı duyunca 6+6 gibi demişti doktorum
Cinsel ilişki serbest, sadece düşük tehdidi olanlar için kısıtlama oluyor dedi, siz yine doktorunuza danışın
Uyku ve bulantı ile ciddi sıkıntı yaşıyorum
Çok erken uykum geliyor, öyle olunca gecenin bir yarısı uyanıyorum. Uyandığım gibi de bulantı öğürme başlıyor. Kusma hiç olmadı ama artık gün içerisinde de durduk yere öğürüyorum 6+5teyim, inşallah artmaz ama artacak gibi ☹️

Benim de sat 25 Kasım Pazar günü keseyi gördük pazartesi kontrol var zaman geçmek bilmiyor çok belirtim yok nerdeyse hiç içim içimi yiyor inşallah pazartesi bebeği görüp kalp atışını duyabiliriz

X