2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Teşekkür ederim Sadece parol alıyorum canım

Ev işi pazar derken biraz abarttım galiba şuan yatıyorum sürekli. Teşekkürler

Kanamayla ilgisi yoktur o zaman benim ağrımın da belki zaten yapılacak herşey yapılıyor tedavi olarak kısmet 1 yıldır uğraşıyoruz

Bende 6+3 dr gittim karından kalp atışı görmedi benimde moralim bozuldu ,kese gayet iyi bebek oluşmuştu,4-5 gune tekrar çağırdı,senin doktor ne dedi
Aynen beni de 9 güne çağırdı.İnşallah duyarız bu sefer bebek ve kese iyiyse duyarız gibime geliyor

oncelikle hepinize hayirli olsun Allahim sag saglim bebeginizi kucaginiza almayi nasip etsin ben sizlere bisey sorcaktim anne adaylari gorenler ve yasayanlar cevaplarsa cok sevinirim bende bebek istiyorum ama bi turlu nasip olmadi benim surekli basima gelen yasadigim bir belirti var bu belirtiden sonra genelde adet olurum ben bahsettigim belirti ise adete 10 gun kala rahim agzinda yani vajinada açıklik cok ama cok sinir oldugum bir adet belirtisi bu bendeki size sorum şu bu belirtiyi aranizda adet oncesi olsun hamilelik belirtilerinde olsun yasayan oldumu lutfen yasayan yada yasamis olan bana cvp yazarsa cok sevinirim bu ay bebek icin ilacda kullanmistim ama yine bu belirti olunca uzuldum acikcasi biraz uzun oldu kusura bakmayin

İnşallah sizde biran önce kavuşursunuz yavrubuza benim adetlerimde hiç sizinki gibi bir belirtim olmaz ama hamilelik için şunu soyleyebilirim adet belirttim dışında bir şey olmadı diyebilirim

İnşallah sizde biran önce kavuşursunuz yavrubuza benim adetlerimde hiç sizinki gibi bir belirtim olmaz ama hamilelik için şunu soyleyebilirim adet belirttim dışında bir şey olmadı diyebilirim
oylemi anladim cnm cok tesekkur ederim nedense cokta yasayan yok bunu

kızlar günaydın ben aşırı derece sırt ve bel ağrısı çekiyorum benim gıbı olan var mı elime çanta bile alsam sırtım ağrıyor
Ben canm fena şekilde bel karın ağrısı çekiyorum. Bazen şiddetleniyor bazen duruluyor. Gaz sancısı da ekleniyor bir ton progesteron kullanmaya normal sanırım

Kizlar bir sey soracan bilgisi olan yanitlasn lutfen. Kasintim vardi ben de enfeksiyon vadsa ona karsi sirkeli su yapip vajinal yikama yaptm. Ama gebelikte sakincasi var miydi acaba cok korkuyorm. Enfeksiyondan bebegimi kaybetmistm
Vajinal yıkama derken, sadece normal bir şekilde dışardan yıkadıysanız vajinanin içine gelecek şekilde özellikle puskurtmediysenjz sıkıntı olmaz zaten mantarda doktorlar da vajinayi sirkeli suyla dışarıdan yikamayi öneriyorlar. Ama enfeksiyon durumunuzu akıntınız vs varsa mutlaka doktora görünün.

Bu doktorda kesede bebek ve yolk saci goremedi 1 hafta 10 gun bekle dedi ama 2 kese var dedi kist olabilir mi dedim bilmiyorum kese olarak gozukuyo dedi
Bu 10 gün çok zor geçecek biliyorum içini ferah tut zihnini oyalacak şeyler yap Geç döllenme olmuştur inşallah Bazen sonradan ikinci keseyi görüp ikiz olduğunu öğrenenler var sanki

Kızlar bende de bulantı azaldı ama azaldıkça da iştahım arttı özelikle de hamur işine, kuru kuru bastırıyor diye zaten hep tost yiyordum bu son zamanlarda da evde durum hamburger falan yaptım hep o tarz şeyler istiyor canım dışardan yememek için de kendim uyduruyorum bir şeyler bu tarz çok hamur işi ekmek falan yememenin bebeğe bir zararı olur mu sizce,sizler daha önceki gebeliklerinizde nasıl beslendiniz valla kilo da alırım bu gidişle ve kilo çok iyi bir şey değil biliyorum ama nasıl ekmegi ve türevlerini cikarticam bilmiyorum yaa tavsiyelerinizi alırım.

Herşey o kadar hızlı gelişiyor ki 2 hafta önce belli belirsizken görüntüler şimdi kol ve bacaklarını görmek kafasını ayırt edebilmek çok güzel bir duygu gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…