2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben de dün gece gaz sancısından mahvoldum.öneriniz var mı?zaten bende huzursuz bağırsak var ama ekstra kötü oldum
Yürüyüş canım bana gaz sancısında en iyi gelen şey sıcak su torbası ama gece terlemeleri varsa o da ise yaramıyor ancak bol hareket ve yürüyüş rahatlatıyor

Yürüyüş canım bana gaz sancısında en iyi gelen şey sıcak su torbası ama gece terlemeleri varsa o da ise yaramıyor ancak bol hareket ve yürüyüş rahatlatıyor
Kızlar bebisler sıcağı sevmez kullanmayın , sıcak su torbası sauna veya elektrikli battaniye vs vs vs bu tarz şeylerden uzak kaçın Allah muhafaza

Kızlar bebisler sıcağı sevmez kullanmayın , sıcak su torbası sauna veya elektrikli battaniye vs vs vs bu tarz şeylerden uzak kaçın Allah muhafaza
Gaz sancısı için demiştim canım ben kullandım ve bir sorun yaşamadım ayaklarımın altına koydum geceleri ve sonrasında doktor kontrolünde de bir problem oluşmadı. Bahsettigin göbege koymaksa sıcak su torbasını onu reglken bile onermiyorlar.

Sadece ayaklar için evet sorun olmaz ama bel bacak sırt bölgelerine uygulamayın kan akışını artırıyor

Kızlar bende 7+1 de gideceğim ilk defa Randevu aldım bebişi görelim inşaallah bu arada beta verdim 3 sefer ilki adet gününden 1 gün sonra 23 aralık 205 çıkmıştı sonra 25 Aralık 366 çıktı 2 ocakta 5374 çıktı galiba çok şükür iyi gidiyoruz inşallah bi başka doktorum iyi dedi değerin inşallah gittiğimizde bebişi de görür kalp atışlarını da duyarız biraz rahatlarızz..

Kızlar merhaba 2 gündür mide bulantısından kafamı kaldıramıyorum ne önerirsiniz yani nane limon falan içsem zararı olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…