2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
aile hekimi risk gördüyse bence vardır öyle bir şey. ben de aşıyı olmaktan vazgeçtim olmayacağım, sebebi yok biraz korktum sadece.tüp bebek sürecinde o kadar çok iğne oldum ki bir daha iğne görmek istemiyorum. ilk gebelikte 2 doz da vurulmuştum ama 7 sene geçti etkisi kalmamıştir. steril koşullarda doğum olacağı için çok endişe etmiyorum tetanoz konusunda

winix zero pro kullaniyordum memnundum. tozları yemek kokularini da çekiyordu bir nebze. fiyatı diğer markalara göre iyi daha fazla m2 temizlediği yazıyor. kore markası olduğu için güvendim. ama şimdiki aklım olsa dyson alirdim çünkü oğlum içine pipet atip havalandırma pervanesini bozdu kullanamıyorum, büyük ve ağır taşımak tamirci bulmak ayrı dert.dysonda küçük çocukların içine birsey atıp bozacağı kadar boşluk yok

Son düzenleme:
Canım doktorundan memnunmusun.Benimde eşimin tayini çıktı ve izmirden bir doktor arıyorum

Kızlar bebeğim ters duruyordu bugün kontrolde doktor dönmüş dedi sizin bebişler dönmeye başladı mı ?
benim oglan 3 aydir dönük yerinide sevdi 3 aydir sifir yer degisikligi gobek deliginin solunda ayak yukari kol asagi vuruyo tekmeliyo biseyler yapiyo ama yer hep belli hissetmeye basladigimdan beri

Canım doktorundan memnunmusun.Benimde eşimin tayini çıktı ve izmirden bir doktor arıyorum
Ben Prof Dr mert kazandı ya gidiyorum . Ege üniversitesinde hoca kendisi. Perinatoloji uzmanlık alanı ayrıca riskli gebelik üzerine de ödüllü bir doktor ben memnunum canım . Fiyatları da makul seviyede her gittiğimde detaylı gibi uzun uzadıya muayene eder birşeyden emin olmadan söylemez doğruluk oranı çok yüksek verilerle çalışır. Ben başka bir doktora gidiyordum ikizdi bebeklerim biri düştü diğeride mert hoca sayesinde hayatta şuanda çok şükür. Siz izmirin neresine tayininiz çıktı

anlasmasi oldugu icin vermis belliki ama ocean iyi bi marka alabilirsin rahatca ozellikle ultimate balik yagi piyasadakilerin en iyisi diyebilirim
Evet gerçekten çok iyi hamile kaldığından itibaren kullanıyorm hamilelikten önce inanılmaz saç dökülmem vardı onararak faydalı geldiki dökülme durdu saçlarım resmen gürleşti

dün kontrole girdim 29+4 ile uyumlu başı aşağı dönmüş ama dr birsey ifade etmiyor bu zamanlarda çok fazla yer değiştirebiliyorlar dedi
Doğru canım bana da aynısını söyledi uzun zamandır baş aşağı zaten ama her defasında geri de dönebilir şu dönem bunun önemi yok dedi :)

Evet işe yaramış belli ki bana en başta vermedi kan sulandırıcı sadece tuz söyledi. Şimdi böyle olunca kan sulandırıcıya başladı. Anlamıyorum ki her doktorun yolu farklı sanırım hiç biri birbirini tutmuyor

kizlar 28+1 deyiz bugun 3 gundur ozellikle sabahlari acken bi öğürme geliyo 1 kere 2 kere söyle sağlam bi öğürtüyo ama mide bos bisey olmuyo egerki kalktim biseyler yedim öğürme geldi diyelim yemek yediysem tutamiyorum normal mi ya bu bulanti vaktimiz gecmedi mi ben ilk zamanda yasamamistim hamilelik bulantisi dedigimiz bu mu oluyo

Sonlara doğru yeniden oluyormuş. Hatta saç çıkmasıyla aynı zamanda olduğu için eskiler buna bebek saçlanıyor diyormuş :) bebek iyice büyüdüğü için mide artık sıkışıyor ve tekrar bulanıyor dedi doktorum bende de oldu ama 1 hafta falan bile sürmeden geçiyor merak etme

ayh insallah ne guzel kahvalti ettim hic biseyden yararlanamadi yavrum simdi turk kahvesi yaptim iyi gelir belki diye bide garip bisey ki normal bi bulanti gibi degil kiz tutamiyorum bianda anlik ogurme geliyo hani normalinde bi bulantin olur sonra ogurursun falan bunda yoook hersey on numara bi anda sak diye oguruyosun sjsjsjs ne guzel bulantisiz atlattim diyodum

Canım seninle aynıydık biz ben 27+3 üm ya da ben yanlış hatırladım

kiz yanlis basmisim 27+1 sjsjsjs dogru hatirliyosun daha 3. trimestarda bile degilim yaa nerden cikti bu uff sende var mi boyle bisey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…