2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben 1. trimestera geri dönmüş gibiyim. Hafif hafif midem bulanıyo ve gün içinde bi şekerleme yapasım geliyo 1 haftadır ondan önce baya enerjiktim
ayh valla miii cok korktum ya ters biseyin habercisimi diye bulantim yokta ani ogurme geliyo cok tuhaf valla cok korkmustum ya insallah bi an once gecer bulantilarimiz

Mide bu son üç ayda sorun çıkaracak bize kesin bulantı, yanma şeklinde ☺ bi de ben her sabah mide ilacı içtiğim halde yanıyor midem düşün. Az kaldı 38 de alsalar diyorum son 11 haftamız ☺
ayh valla saglikli olsunlarda bu bulanti normal olsun valla hic onemli degil ben basta yasamadim ya hic ters bisey mi olduda bulantiyla kendini gosteriyo dedim o yuzden korktum ya

27+2yim 2. Tetanoz için sağlık ocağında geliyorum bebek aşağıda dedi hemşire moralim bozuldu
Benim 28 haftalık. Bebek aşağıda diye söylenip, doğum yakın herhalde diye yorum yapanlar var diye Dr a gittim. Güldü. Ne biliyorlarmış gel bakalım diye ultrasonda Rahim uzunluğu vs herşeyine baktı. Bebek yan yatmış, göbek deliği üstünde kafası ve ayaklarını da gösterdi. Yukarıda, kasıklar bomboş bak orda değil diye beni rahatlattı. Aldırmayın söylenenlere bence, böyle bilmeden moral bozan çok var.

dolap işlerine girdim üzerimden yük kalktı eski eşyaları çıkarıp yıkamak düzenlemek daha zormus
Harika. Ben de eskileri çıkaracağım depoda hurç içinde hepsi. Geçen sene küçüldükçe kaldırmıştım. Gözümde büyüyor. Bayramdan sonra halledeceğim. Eline sağlık kurtuldun

Tamam teşekkür ederim .Benimde sıkıntılı bir gebelik inşallah sağ Salim alırız kucaklarımıza

Harika. Ben de eskileri çıkaracağım depoda hurç içinde hepsi. Geçen sene küçüldükçe kaldırmıştım. Gözümde büyüyor. Bayramdan sonra halledeceğim. Eline sağlık kurtuldun
sagol canm valla ay ay ayırıp düzenlemek çok zordu ama 1 yaşa kadar alt çekmecelere doğru hallettim. 2-3gune bitiyor ütüleme dahil süt sağma makineme kadar çıkarıp yıkadım ikinciye sadece özel olması için 1 isimli hastane çıkışı yaptıricam geri kalan masrafsız aynı cinsiyet olunca bu yönden iyi oluyormuş

Benim ilki kız, genelde beyaz, kırmızı, sarı, yeşil, turuncu, gri.. pembe çok az mont ayakkabı terlik pembe mor almıştım. Şimdi erkek olacak ona da kullanacağım . Ben de harcama yapmayacağım, makine beşik park yatak vs herşey var ama hazırlamak için bekliyorum İlkinde de harcama pek yapmadım, çoğunu ablamdan aldım. En çok harcadığım bez parası

27+2yim 2. Tetanoz için sağlık ocağında geliyorum bebek aşağıda dedi hemşire moralim bozuldu
Ben ne zaman sağlık ocağına gitsem ebesi ayrı aile hekimi ayrı beni sinir ediyolar. Geçen hafta akıntı sorunum konusunda da beni korkutan hep onlar oldu, orada verdiğim kan değerleri de saçmasapan çıkıyor kendi doktorum asla referans almadı. Boşuna gidyorum diye hissediyorum bi daha gitmeyi düşünmüyorum ben . Bence doktorun normal diyosa normaldir başkasına bakma

Burhan şekere gidiyorum ilk bebeğimi kaybettim o zamanda o çok ilgilenmişti şimdi de ona devam ediyoruz memnunum şükür
Evet çok iyi bi doktor ben de ona gittim bi süre ama bıraktım bi tercih yapmak zorundaydım hastane doktorunu tercih ettim daha sık randevusu var nöbetçi kalıyor vs diye . Burhan hocanin ultrason cihazı falan da çok iyi net görüntüler veriyor detaylı ultrason yapıyor adeta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…