2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
kiz yanlis basmisim 27+1 sjsjsjs dogru hatirliyosun daha 3. trimestarda bile degilim yaa nerden cikti bu uff sende var mi boyle bisey
Girdik bence ya son üç aya 180 günü bitirdik sonuçta, ben bu olayı gün olarak hesaplıyorum ☺ benim de son 1 haftadır akşamları oluyor hatta korktum bu nerden çıktı diyediye, birden mide bulantısı oluyor kusmadım ama kusulur yani. Saçtan falan olduğunu sanmıyorum ben rahim büyüdükçe mideye baskı yapıyor olabilir canım

27+2yim 2. Tetanoz için sağlık ocağında geliyorum bebek aşağıda dedi hemşire moralim bozuldu
Sağlık ocağında ultrason mu var nasıl anlıyor aşağdıa olduğunu, doktoruna gidince sor canım banada çevrede hep karnın çok aşağıda demişlerdi doktorum daha bebek küçük yeri çok tabiki aşağıda duracak demişti. Zaten büyüyünce sığmadığı için yukarı doğru cıkıyor karın dedi. Hiç endişe etme bence

Hemşire nerden anlamış bunu canım?
Eksik yazmışım kalp , kalp atışını dinledi ondan sonra dedi , ben dedim daha mı yukarıda olması gerekiyor evet dedi , 14. haftada perinatoloji doktorum da olması gerekenden aşağıda demişti acaba hep mi oradaydı

Canım QUOTE="kitten11, post: 77414731, member: 1154359"]
Eksik yazmışım kalp , kalp atışını dinledi ondan sonra dedi , ben dedim daha mı yukarıda olması gerekiyor evet dedi , 14. haftada perinatoloji doktorum da olması gerekenden aşağıda demişti acaba hep mi oradaydı
[/QUOTE]
Canım bizim bebişler henüz küçük belki o an aşağı inmiştir hemen modunu düşürme

Kızlar Sağ tarafimda kaburgalarimin altıma yürürken bir anda sert bir vuruş toplanma gibi bit şey hissediyorum sonra geçiyor birkaç gündür . Bu hissi yaşayan var mi

Gerçekten bu konuda herkes başka bir şey söylüyor kime inanacağımız belli değil. Size de inşallah aşınız şifa olur, belki de sizin ebenin dediği dogrudur

Canım benim yüzümden kafan karışıp vazgectiysen kusura bakma. Ben dün çok şaşırdım başına gelen var mı diye sormak istedim. İnşallah vurulanlarda vurulmayanlarda pişman olmaz. Çok güzel dogumlarımız olur

Narlıdere canın uzak ama iyi bir doktorsa denenebilir.Muhananesine mi gidiyorsun bir de ne kadar ücreti

yok canm ben daha önceden iğnelerle yaşadığım o süreçten dolayı vazgeçmiştim, eşim de sağlık sektöründe o da olsan iyi ama olmasan da çok farketmez diyince işime geldi olmamak

ayh bencede sac bas hurafe ya benim 25 sonlariyla 26 ortalarinda aksam yattigimda mide yanmasi yasiyodum tam o bitti bu ogurmeler basladi acaba dedim reflude aksam onu yasamadan uyuyorumda uykumdayken mi refluyu yasiyorumda sabah uyaninca bulantiyi yasiyorum ki organlar falan yer degistiriyo sonucta bayaa iste bilemedim ya bi bulanti olur bi sure sonra ogurursun anlarimda sifir önden belirti bi anda hoc bisey yokken öğürme gelmesi cok enteresan

27+2yim 2. Tetanoz için sağlık ocağında geliyorum bebek aşağıda dedi hemşire moralim bozuldu
ayh nerden anlamis ya simdi bisey dicemde tovbe yarabbim cok biliyosa kadin dogumcu olsaymis yada ultrasonla bakmadan gordugune gore muneccim olsaymis hic dusunme bile ya bosuna geziyolar daha net yerlesmediler ki yani

Ben 1. trimestera geri dönmüş gibiyim. Hafif hafif midem bulanıyo ve gün içinde bi şekerleme yapasım geliyo 1 haftadır ondan önce baya enerjiktim

Mide bu son üç ayda sorun çıkaracak bize kesin bulantı, yanma şeklinde ☺ bi de ben her sabah mide ilacı içtiğim halde yanıyor midem düşün. Az kaldı 38 de alsalar diyorum son 11 haftamız ☺

ayh nerden anlamis ya simdi bisey dicemde tovbe yarabbim cok biliyosa kadin dogumcu olsaymis yada ultrasonla bakmadan gordugune gore muneccim olsaymis hic dusunme bile ya bosuna geziyolar daha net yerlesmediler ki yani
30a kadar bebek her yerde olabilir cunki alanı bol herkesin dediğini takmamak lazım

Ben
26 da yoğun bir kusma yaşamıştım. 3.trimester başında yaşanabilir olaylarmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…