2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhaba kızlar ben de aranıza yeni katıldım inşallah her şey yolunda gider sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza ❤️benim adet gecikmemin bugün 4.gunu dün beta ilk kez verdim 800 çıktı sabah çok hafif sulu pembe akıntım oldu aynı yerlesme gibi sizce bu normal mi yerleşme kanamasi öncesinde yaşamamıştım ama sanki yerleşme için de geç bir zaman değil mi? Endişelenmeli miyim doktor kırmızı kanaman olursa hemen acile gel demişti ama bu sayılmaz dimi
Hoşgeldün canım benim ❤️Benim de doğum tarihi seninle çok yakın 🙏❤️Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🫶

Merhabalar kızlar 😍 bugün bata 2 gün kala sabah test yaptım silik çıktı şok oldum hiç belirtim yok yine olmadı bu ay herhalde derken ikinci çizgiyi görünce inanamadım. Geçen ay da erken gebelik testi. silik çıkmıştı ama adet olmuştum. Bu ay kaset test yaptım iki gün kalası çıktı. Pazar günü beklenen adet tarihim. İnşallah sağlıkla tutunur da temmuz annesi olurum ben de❤️
Tekrar hayırlı olsun canım benim ❤️Mesajımı görmedin sanırım birdaha yazayım dedim sana
Aynı topicten geldiğimiz için 😂

Merhaba arkadaşlar herkeze sorunsuz bir hamilelik süreci diliyorum 2009 eylül ve 2015 şubat annelerinden 2023 temmuz annelerime süpriz bir sonuçla terfi ettim😂 ama heyecan ilk günki gibi herkez sağlıkla alsın bebeğini kucağına bu arada sat 9 ekim batı bilmiyorum😂
Maşallah hoşgeldün Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

Hoşgeldün canım benim ❤️Benim de doğum tarihi seninle çok yakın 🙏❤️Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🫶
İnşallah canım ya inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım güzel bı hamilelik yaşayalım ❤️bu arada ben yeşim memnun oldum tanıştığımıza belli olmaz belki aynı gün doğum yaparız senin sat ne zamandı benim 11 ekim

Arkadaşlar merhaba, geçen hafta regl olmam gereken günden sonraki gün 157 ile öğrendim. Şuan ortlama 5 buçuk haftalık olması gerekiyor. Ancak ikinci bir kan testine girmedim hiç bir kanamam vs olmadı. Çok ağrılarım olduğu için doktora gittim ancak kanama yoksa bişey olmaz dedi. İlk kontrolüme bugün gitmeyi düşünüyorum . Muhtemelen doğumu 12-15 temmuz arasına denk gelecek. Ancak iştahımda değişiklik var bazen çok açım bazen açlıktan kusacak raddeye gelene kadar yiyemiyorum. Kasıklarım hala daha çok ağrıyor. Ve yeni yeni 2 gündür öğürme refleksim çıkmaya başladı. Göğüslerim o kadar ağırmış gibi geliyoki sanki hiç yokmuş bi günde çıkmış gibi belime vuruyor. Tüm bunlar normal midir?

İnşallah canım ya inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım güzel bı hamilelik yaşayalım ❤️bu arada ben yeşim memnun oldum tanıştığımıza belli olmaz belki aynı gün doğum yaparız senin sat ne zamandı benim 11 ekim
Bende melek bende memnun oldum ❤️Benim sat 14 ekim hemen hemen aynıyız 😍beni en çok mutlu eden şey bu günlerde yanımda aynı durumda olan insanların olması 🥹cünkü benim tek eşim var babamı geçen sene kaybettim 🥲🥲🥲annem de bana hiçbir zaman annelik yapmadı 😓inşallah biz iyi anneler oluruz en büyük duam bu

Merhaba kızlar ben de aranıza yeni katıldım inşallah her şey yolunda gider sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza ❤️benim adet gecikmemin bugün 4.gunu dün beta ilk kez verdim 800 çıktı sabah çok hafif sulu pembe akıntım oldu aynı yerlesme gibi sizce bu normal mi yerleşme kanamasi öncesinde yaşamamıştım ama sanki yerleşme için de geç bir zaman değil mi? Endişelenmeli miyim doktor kırmızı kanaman olursa hemen acile gel demişti ama bu sayılmaz dimi
Aaa maşallah sana ben adını diğer gruplardan biliyorum galiba tanıdık geldi 😍 çok sevindim senin adına sağlıkla ilerlesin tutunsun bebişin canım 😍🙏🍀 burda bi arkadaşta da olmuştu dr korkacak bişey yok demişti bence sende kalbini ferah tut ❤️

Merhabalar size bisey sormak istiyorum 1 kasımda evde test yaptım çift çizgi çıktı hastaneye gidip kan verdim 516 çıktı değerim doktorum 2 gün sonra tekrar vermemi söyledi 3 kasımda tekrar verdim 814 çıktı dayanamayıp 4 kasımda bidaha verdim 1221 çıktı cumartesi gelmemi söyledi vajinalde karında da kese göremedi dış gebelik olabilir dedi 2 gün sonra tekrar gelmemi söyledi kan verip bugün 7 kasımda tekrar kan verdim 3672 çıktı yine kese görünmedi tuplerde bisey yok rahimde sol tarafta bisey gördü ama kese yok olsa bile sağlıklı büyümeyebilir dedi size dış gebelik mi yoksa kesenin görünmesi için daha var mı acaba son adet tarihim 29 Eylül 3 ekimde bitti kanama baş dönmesi vs hicbiseyim yok bugün progesteron da baktı oda normal çıktı
Mesajınızı çok geç gördüm kusura bakmayın benim 2kasımda 1871 çıkmıştı.3 kasımda dorkoruma gittim vajinal muayeneyle 5mm kese göründü. Durumunuzla ilgili kan değerleriniz çok iyi dış gebelik olsa o kadar yükseldiğinde sıkıntı olur diye biliyorum ama kanama taşikardi kasıklarda ağrı yok mu yoksa normal gebelik gibi ama bilemiyorum. Zaten durumuz neticeye varmıştır hayırlı haberlerinizi alırız inşallah 🥰

Benim gübi çok bekleyen bir Alman bayanı 😂ya günler güç geçmiyor
Benim randevum daha 22.11 de o zaman 7 haftalık oluyor mucizem o zaman herhalde görünür her şey inşallah 🙏❤️
🙈🙈😅😅 evettt günler geçmiyor canım aramızda 5 gün var desene 17 sinde benim randevum bence duyarız zaten alttan muayene ediyorlar o zaman kesin duyarız 😍❤️Rabbimin izniyle tabi 💃🏻💃🏻🙏 ayyy ilk oğlumda video çekmiştim sende öyle yap hatıra 😍

X