2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bu arada haftaya kontrole sonraki haftada muhtemelen kalp atışı için gideriz 2 hamileliğim dahil bu 3. Dede hiç belirtisiz devam ediyorum🧿

Hayırlı olsun tebrik ederim.Hiç stres yapmayın.Bence en azından pazar ve salı günü tekrar beta baktırın.Bakalım nasıl yükseliyor.Eğer en az %66 yada %100 artıyorsa regl tarihinden 1 hafta sonra ancak kese görünüyor.Yani betanızın 1000-1500 arasında olması lazım.Şöyle kabaca hesaplarsak Bu pazartesi değilde haftaya pazartesinden itibaren kese görünür.İçini ferah tut.Bebeğine güven 🧿❤️
sana çok teşekkür ederim.oyle iyi geldi ki yorumun 💗 inşallah dediğin gibi olur canım.insallah genimiz güzel bir 9 ay geçiririz 🌹

Benim oğlumda 2. Aydan 7 aya kadar sürdü.Lavaboda çok sabahladığımı biliyorum.Ama safra kesemde de sıkıntı vardı doğum sonrası aldırdım hemen.Sürekli çubuk kreaker yiyiyordum.Toplamda 10 kilo aldım.60 la hamile kalıp 70 le doğuma girdim.Hatta bu kadar beslenmemeyr oğlum 3940 doğmuştu.Şimdiki hamileleiğimde müthiş korkuyordum İlk zamanlar benimde bulantım oluyordu şimdi daha iyiyim.
Oo neler cekmissiniz cok zor gerçekten Allahim.herkesin yardimcisi olsun insallah

kızlar merhaba bat 12 ekim 30-32gunde bir adet goruyorum.bugun yada bu gunlerde adet olmam lazimdi.betam bugün 97 idi henüz. daha once dis gebelik gecirdim.o yüzden biraz gerginim.betam düzenli artmıştı ağrım kanamam yoktu. 5900 de kese göremeyince müdahale ettiler.tuplerde temiz dediler.once kürtaj sonra iğne vurdular.10 gun nerde bebek bulamadılar 10 gün sonra sol tüpün ucunda kese ve kalp atışı buldular.ic kanama geçirdim.sol tüpüm alındı.durum böyle olunca keseyi görene kadar çok sıkıntıdayım psikolojik olarak umarım bu sefer sağlıkla ilerler 😶
Canım hiç sıkma canını.Gerilmede her şey Rabbım in isteğiyle olur.Rabbim bunda gönlüne göre verir inşallah.Benim de kafamda çok negatif cümleler dolanıyor.abdestli bulunmak bana iyi geliyor.kotu düşünceler bazen vesveseden de gelir.Sana bunu önerebilirim.Gerisi tevekkül.

Anladım. Kanamayla alakalı mı acaba diye aklımda bir takıntı olmuştu. Cevabınıza teşekkür ederim
Bende kanama olmamisti gobek alti zayifsan hissediyor bazi gebeler dr demisti bendede oldu bazilarinda hissediyor diye

Benim betada 8 kasim 167 bugun yani 11i 400 cikti sanki yavaş seyrediyor gibi yarin yine kan verecegim umarim gebe olarak katilirim tekrar buraya🙃

Bende kanama olmamisti gobek alti zayifsan hissediyor bazi gebeler dr demisti bendede oldu bazilarinda hissediyor diye

Benim betada 8 kasim 167 bugun yani 11i 400 cikti sanki yavaş seyrediyor gibi yarin yine kan verecegim umarim gebe olarak katilirim tekrar buraya🙃
Siz 3 gün de baktırmışsınız o yüzden size yavaş ilerlemiş geliyor.Yarın 600-680 arası çıkması lazım.

Yani kabaca ;
8 kasım 167
10 kasım 334
12 kasım 668

Ki en düşük %66 artış sağlıklı gebelik sayılıyo.Ben şuan %100 olarak hesapladım.

14 kasım gibi 1200 civarında olacak,kesyi de görmüş olursunuz inşallah🙌🏼

Siz 3 gün de baktırmışsınız o yüzden size yavaş ilerlemiş geliyor.Yarın 600-680 arası çıkması lazım.

Yani kabaca ;
8 kasım 167
10 kasım 334
12 kasım 668

Ki en düşük %66 artış sağlıklı gebelik sayılıyo.Ben şuan %100 olarak hesapladım.

14 kasım gibi 1200 civarında olacak,kesyi de görmüş olursunuz inşallah🙌🏼
Insallah suan mutlu oldum yazarim yarin sonucumu🙃

Hımmm anladım.
Çok anormal gelmedi bana artış bence bir gün daha bekle tam 2 günde bir vermiş olursun kollarına da yazık olmasın sağlıklıdır seninledir bebeğin adetin gecikti mi ?

Merhaba kızlar ben de aranıza yeni katıldım inşallah her şey yolunda gider sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza ❤️benim adet gecikmemin bugün 4.gunu dün beta ilk kez verdim 800 çıktı sabah çok hafif sulu pembe akıntım oldu aynı yerlesme gibi sizce bu normal mi yerleşme kanamasi öncesinde yaşamamıştım ama sanki yerleşme için de geç bir zaman değil mi? Endişelenmeli miyim doktor kırmızı kanaman olursa hemen acile gel demişti ama bu sayılmaz dimi

X