2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
🙈🙈😅😅 evettt günler geçmiyor canım aramızda 5 gün var desene 17 sinde benim randevum bence duyarız zaten alttan muayene ediyorlar o zaman kesin duyarız 😍❤️Rabbimin izniyle tabi 💃🏻💃🏻🙏 ayyy ilk oğlumda video çekmiştim sende öyle yap hatıra 😍
Çekeceğim inşallah hele o gün gelsin 😍😍sen çalışıyor musun canım yoksa evde oturabilmek için ne yaptın arbeıtsamt uğraşıyor benimle ya🥹

Çekeceğim inşallah hele o gün gelsin 😍😍sen çalışıyor musun canım yoksa evde oturabilmek için ne yaptın arbeıtsamt uğraşıyor benimle ya🥹
Yok ben kursa gidiyorum şimdilik öyle bişeyim olmadığı için de devam ediyorum
Niye uğraşıyor acaba gitsin de bedavadan evde oturup para alanlarla uğraşsın bi zahmet

Hımmm anladım.
Çok anormal gelmedi bana artış bence bir gün daha bekle tam 2 günde bir vermiş olursun kollarına da yazık olmasın sağlıklıdır seninledir bebeğin adetin gecikti mi ?
Gecikti 1 hafta bugun tekrar verdim 476 cikti dun 400 du dr pazartesi tekrar bakalim dedi dis gebelik acisindan guzel yukselmemis dedi insallah benimledir 🙏

Aynen evet 😍😀 bence temmuzun ilk haftasi dogum olur dedi doktor bugun. Valla keseyi gordum olmasi gereken yerde icim rahatladi ama bisey diyeyim mi simdi 10gun sonra cagirdi kalp atisi icin nasil beklicem bilmiyorum bende 1 hafta sonra gidip gorseydim her seyi keske dedim. Ama dis gebelik oykum oldugu icin mecbur erkenden gittik. Doktorda oyle soyledi 6.5 haftadan once cagirmam normalde stres olmasin diye ama senin dis gebelik ihtimalini elememiz lazim diyerek cagirdi. Sag salim gorcez insallah ikimizde haftaya 🙏💜
darısı başıma diyorum canı günümden inşallah bende görürüm.tekrar dış gebelik olmaz 💖💔🙇‍♀️

Gecikti 1 hafta bugun tekrar verdim 476 cikti dun 400 du dr pazartesi tekrar bakalim dedi dis gebelik acisindan guzel yukselmemis dedi insallah benimledir 🙏
İnşallah canım sen hiç tedirgin olma bol bol dua et ben geçirdim dış gebelik ağrın sızın yoksa kanaman yoksa hiç stres etme bazen artışı sonradan değişenler oluyor

darısı başıma diyorum canı günümden inşallah bende görürüm.tekrar dış gebelik olmaz 💖💔🙇‍♀️
canım dış gebelik için sorun olması gerekiyor galiba tüplerde vs sen ameliyat olmuşsun orası yenilenmiştir vücudun hamileliğe hazır hale gelmiştir bence için rahat olsun

Kızlar selam neden buraya yazdığımı bilmiyorum. Hesapladigim kadarıyla hamileysem 2023 temmuz annesi olacağım.. Aslında test yapmadım hamile de hissetmiyorum /dum..
13 aylık Bi kızım var emziriyorum. 10 ay önce de spiral taktirmistim.kizim 3 yaşına gelince 2.yi düşünüyordum kızım 4 yaşındayken doğar diye planlamistik. Plansız ve ani oldu olduysa eğer.Afedersiniz de zaten çocuğun dis dönemi büyüme atağı vs derken eşimle ayda bir beraber oluyoruz olduysa da nasıl oldu ve spiralle..kızım 16 Ekim 2021 de doğdu sezaryen ile.Doğumdan itibaren ekime kadar hiç adet görmedim. Yani 1 sene sonra ilk adetim gördüm. Sezaryen dogum ve emzirdigimi için ilk adetim 2 ekimde başladı. Bu ay adet görmem gerekiyordu görmedim. (pko yum bu arada adet dongum uzun 34 günde bir, doğal yolla hamile kalmıştım) 8 gün geçti. Aslında emzirirken düzensiz olması normal diye takılmadım ama içime Bi kurt düştü dünden beri. Ağrılarım birkaç belirtileri var ama ben adet öncesi ağrısı diye yordum kendimce. İlk hamileliği deki gibi sırt ve bel ağrısı kasik ağrısı var. Çok takilmamaya çalışıyorum ama test sipariş verdim bakalım inşallah test gelene kadar adet olurum. Olmazsa da tabiki şükür verene istemiyorum diyemem karalar bağlamam zor buyutucem biliyorum ama sevinirim. Tek kaygım kızım daha bebek.. Onu severken suçlu gibi hissetmeye başladım daha yavrumu büyümeden ikisine de yetebilecek miyim sevgi ilgi olarak.. Aynı durumda olan var mı?

Yok ben kursa gidiyorum şimdilik öyle bişeyim olmadığı için de devam ediyorum
Niye uğraşıyor acaba gitsin de bedavadan evde oturup para alanlarla uğraşsın bi zahmet
Canim Ben sendikada katibelik yapıyorum
Şimdilik rapor aldım
Ama özel bir izin var devlet bana vermesi lazım onun için uğraşmaktayım
Çünkü benim işim psikolojik etkiliyor

Kızlar cevaplarsanız sevinirim çok kararsız tuhaf hissediyorum kızım uyuyor uyanınca eczaneye gitmeye karar verdim test alacağım

Ne yaptın canım
Çok güzel şeyler yaşadım hepinizin başına inşallah. Kan tahlillerim virüsü 3 aydan önce geçirdiğim o gösteriyor ve bu bebeği etkilemeyecegini gösteriyor çok rahatladım sonra Kesede bebeği gördük kalp atışı çok uğultulu ve net gelmesede çok hafif duyduk ayrıca kalp atışını ultrasonla gördük çok çok muhteşem gerçekten senin ve tüm bebek bekleyenlere nasip olsun hepimiz sağlıcakla alalım kucaklarımıza M mucizeOldu

Çok güzel şeyler yaşadım hepinizin başına inşallah. Kan tahlillerim virüsü 3 aydan önce geçirdiğim o gösteriyor ve bu bebeği etkilemeyecegini gösteriyor çok rahatladım sonra Kesede bebeği gördük kalp atışı çok uğultulu ve net gelmesede çok hafif duyduk ayrıca kalp atışını ultrasonla gördük çok çok muhteşem gerçekten senin ve tüm bebek bekleyenlere nasip olsun hepimiz sağlıcakla alalım kucaklarımıza M mucizeOldu
Aynen ben de dün öyle uğultulu duyduk karından baktığımı için öyle uğultulu geliyor şuan daha minik kalp atışları gayet güzel dedi ne zaman tekrar çağırdı canım

X