2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benim kanda pozitif çıktığı halde erken gebelik testinde kaç kez yaptıysam negatif çıkıp reglden 1 gün sonra hayalet çizgi olarak çıkmıştı.Geç döllenme olduğu için.Seninde öyle olabilir.Bakalım sabret biraz daha.İnşallah vardır bebiş.Rabbim kalbine göre versin inşallah.Bol bol dua edicem 🙌🏼❤️
Yaa çok teşekkür ederim dualarınız için rabbim size de evladınızı kucağınıza alıp mis gibi koklamayı ve büyütmeyi nasip etsin sağlıkla inşallah🥰 geç döllenme olabilir kızımda da adet günümde silik pozitifi görmüştüm inşallah bu da öyle olur o da geç döllenme demişti doktor.dua ediyorum sabır etmeye calısıyorum🥰🥰 olursa ne güzel olmazsa da devam rabbim nasip eder elbet☺️

Peki evde iş yapıyormusunuz yani süpürge gibi veya eğilip kalkmalı bişeyler ?
Süpürgeyi eşim yapıyor, süpürmek genel olarak tehlikeli görülüyor. Benim de çok çekiyor, normalde de zor supuruyorum o yüzden yapmıyorum. Yemek, bulaşık, çamaşır asma, katlama bende.😃 ama çamaşır sepetini kaldırmam 😌

Merhabalar kızlar 😍 bugün bata 2 gün kala sabah test yaptım silik çıktı şok oldum hiç belirtim yok yine olmadı bu ay herhalde derken ikinci çizgiyi görünce inanamadım. Geçen ay da erken gebelik testi. silik çıkmıştı ama adet olmuştum. Bu ay kaset test yaptım iki gün kalası çıktı. Pazar günü beklenen adet tarihim. İnşallah sağlıkla tutunur da temmuz annesi olurum ben de❤️

Eklentiler

• AAB9C7A9-8345-4E25-B594-F785D99C9D6F.jpeg
    AAB9C7A9-8345-4E25-B594-F785D99C9D6F.jpeg
    146,9 KB · Görüntüleme: 61
  • 427C7B0C-D070-4807-BBA5-97F48B5A72D1.jpeg
    427C7B0C-D070-4807-BBA5-97F48B5A72D1.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 60
  • 67C3CE2C-9D62-4DD2-814C-814F82E6F8BD.jpeg
    67C3CE2C-9D62-4DD2-814C-814F82E6F8BD.jpeg
    130,5 KB · Görüntüleme: 61
  • B8BC276D-259B-494C-8379-0EB274301B13.jpeg
    B8BC276D-259B-494C-8379-0EB274301B13.jpeg
    50,4 KB · Görüntüleme: 60
Merhabalar kızlar 😍 bugün bata 2 gün kala sabah test yaptım silik çıktı şok oldum hiç belirtim yok yine olmadı bu ay herhalde derken ikinci çizgiyi görünce inanamadım. Geçen ay da erken gebelik testi. silik çıkmıştı ama adet olmuştum. Bu ay kaset test yaptım iki gün kalası çıktı. Pazar günü beklenen adet tarihim. İnşallah sağlıkla tutunur da temmuz annesi olurum ben de❤️
Aşko yarında yapsana ama bu kez zoom yapta Çek bak o zaman nasıl net gözüküyor resim 😅 hadi sağlıcakla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin Rabbim 😍❤️🍀🍀🙏

Kizlar benim kizimda bulantim kusmalarim 3 aya kadar surdu. Bunda da korkuyorum umarim iyi gecer..sadece iki gundur sabah acken biraz bulaniyor. Ama haftaya baslar diyorum ve tirsiyorum hafiften😞😀
Evet önündeki hafta başlarsa başlar ama umarım hiccccccc başlamaz. Benim oğlumda yoktu darısı buna

Peki evde iş yapıyormusunuz yani süpürge gibi veya eğilip kalkmalı bişeyler ?
Valla süpürge işi çamaşır taşıma, alışveriş taşıma çocuğu taşıma hepsi eşimde 😅😅😅😅 ohhh be ne güzelmiş böyle 🤣🤣🤣 ama yinede çalışıyor o sonuçta yavaş hareketlerle işimi yapıyorm kalan kalsın mantığındayım 😅

kızlar merhaba bat 12 ekim 30-32gunde bir adet goruyorum.bugun yada bu gunlerde adet olmam lazimdi.betam bugün 97 idi henüz. daha once dis gebelik gecirdim.o yüzden biraz gerginim.betam düzenli artmıştı ağrım kanamam yoktu. 5900 de kese göremeyince müdahale ettiler.tuplerde temiz dediler.once kürtaj sonra iğne vurdular.10 gun nerde bebek bulamadılar 10 gün sonra sol tüpün ucunda kese ve kalp atışı buldular.ic kanama geçirdim.sol tüpüm alındı.durum böyle olunca keseyi görene kadar çok sıkıntıdayım psikolojik olarak umarım bu sefer sağlıkla ilerler 😶

kızlar merhaba bat 12 ekim 30-32gunde bir adet goruyorum.bugun yada bu gunlerde adet olmam lazimdi.betam bugün 97 idi henüz. daha once dis gebelik gecirdim.o yüzden biraz gerginim.betam düzenli artmıştı ağrım kanamam yoktu. 5900 de kese göremeyince müdahale ettiler.tuplerde temiz dediler.once kürtaj sonra iğne vurdular.10 gun nerde bebek bulamadılar 10 gün sonra sol tüpün ucunda kese ve kalp atışı buldular.ic kanama geçirdim.sol tüpüm alındı.durum böyle olunca keseyi görene kadar çok sıkıntıdayım psikolojik olarak umarım bu sefer sağlıkla ilerler 😶
Hayırlı olsun tebrik ederim.Hiç stres yapmayın.Bence en azından pazar ve salı günü tekrar beta baktırın.Bakalım nasıl yükseliyor.Eğer en az %66 yada %100 artıyorsa regl tarihinden 1 hafta sonra ancak kese görünüyor.Yani betanızın 1000-1500 arasında olması lazım.Şöyle kabaca hesaplarsak Bu pazartesi değilde haftaya pazartesinden itibaren kese görünür.İçini ferah tut.Bebeğine güven 🧿❤️

Merhaba arkadaşlar herkeze sorunsuz bir hamilelik süreci diliyorum 2009 eylül ve 2015 şubat annelerinden 2023 temmuz annelerime süpriz bir sonuçla terfi ettim😂 ama heyecan ilk günki gibi herkez sağlıkla alsın bebeğini kucağına bu arada sat 9 ekim batı bilmiyorum😂

X