2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
5A1A7037-FB9A-4CC7-A1C1-4AC9AC2038A1.png

Çok az kan hücresi görülmüş kontamine olmuş olabilir yani kirlenmiş istenmeyen canlılar gibi birşey demek istiyorum . Pozitif yazan kısım da bunu anlatıyor ama kan görülmesinin sebebinin birçok nedeni olabilir basit bir idrar yolu enfeksiyonu dan dolayı çıkabilir başka şeyler olabilir önemsiz de olabilir bu bahsettiğim kan gözle görülemez mikroskopta görülüyor doktorunuza gösterirseniz daha doğru ve net şeyler söyler size.

O pozitif yazan kısım kontamine yani kirli istenmeyen bir bulaş bir durum var demek blood demek kan demek zaten. İdrarınızda bakteri olduğundan emin olup günlerdir beklemeniz bana çok tuhaf geldi🙄🙄 çünkü enfeksiyon bebekler için tehlikeli bunu herkes bilir. 🙁🙁
Aile hekimime gösterdim tamam o zaman gösterirsin dedi tehlikeli falan demedi ben de muayenede gösteririm diye düşündüm tehlikeli demediği için

Aile hekimime gösterdim tamam o zaman gösterirsin dedi tehlikeli falan demedi ben de muayenede gösteririm diye düşündüm tehlikeli demediği için
Enfeksiyon Allah korusun ilerlediği noktada gebelipin sonlanmasına sebebiyet veren bir durum. O yüzden böyle durumları gebelikte aksatmayın naçizane fikrim 😇

Enfeksiyon Allah korusun ilerlediği noktada gebelipin sonlanmasına sebebiyet veren bir durum. O yüzden böyle durumları gebelikte aksatmayın naçizane fikrim 😇
Bilmiyordum bana gidince gösterirsin dediler doktorumu değiştiricem çünkü tehlikeli falan demeyince bişey olmaz diye düşündüm o sana ilaç verir dedi 😕bişey olmamıştır inşallah 😕

Bulantisi olan arkadaslar bisey soylemeyi unutmusum cift yastik ve sol tarafiniza yatarsaniz bulantilari hafifletir. Mide saga yatik oldugundan saga yattiginizda kusma ihtimali cok daha fazla sol tarafa yatinca hem mide daha rahat eder hem okudugum kadariyla bebege kan akisi daha rahat oluyomus 👍
Normalde sola yatmak mideyi rahatlatır ama bence şuan normal değilim sola yapamıyorum midem iyice yanıyor saga yatinca rahatlıyor 🤦🏼‍♀️

Bilmiyordum bana gidince gösterirsin dediler doktorumu değiştiricem çünkü tehlikeli falan demeyince bişey olmaz diye düşündüm o sana ilaç verir dedi 😕bişey olmamıştır inşallah 😕
Yok canım tubi söyledi ya idrarında çıkan şeyin iltihap olmadığını yada enfeksiyon amacım snei korkutmak değildi yanlış anlama lütfen enfeksiyon aşırı ilerlediği zaman o durum söz konusu. Sadece bir daha böyle bi durumla karşılaşırsan uzun süreli bekletme Allah korusun çocuğu riske atma o yğzden söyledim. Bişey olmamıştır Allahın izniyle.

X