2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar selam morelim bozuk hala kanama alanı var ve ozele gidiyorum doktorum iyi ama tam emin olamiyorum bi 20gun daha rapor verdi kanama alanı icin ne yapılabilirki:KK43: sordum dinlen dedi kafam ck karısık dualarinizda unutmayın olurmu

Kızlar herkese merhaba;
ben de nasipse temmuz 7 de yavrumu kucağıma alacağım.
2. anneliğim olacak inşallah.
ben bugün kelebek uçuşu gibi 2 defa pıt pıt birşey yaşadım :)
gerçek olabilir mi bu kadar erken hisseden var mı aranızda acaba?

:emir_bebek:2023 TEMMUZ ANNELERİNİN PAYLAŞIM ALANI:emir_bebek:
Anne AdayiYasSon Adet TarihiKacinci ÇocukCinsiyet
@evrem382726 Eylul1?
@paris20233926 Eylul1?
@Etoilepolaire3226 Eylul1?
@mineHira3629 Eylul2?
K Kbranrr 2729 Eylul1?
@smelllikeheaven?29 Eylul1?
@Emineemine893330 Eylul1?
T Tuuubii 291 Ekim2?
@linkin13331 Ekim1?
T Tuuubii 291 Ekim2?
@merve_eymen?1 Ekim2?
@Mervelious331 Ekim133
@yesillibiri271 Ekim1?
@psikolojikdelipdr272 Ekim1?
@gumusservii273 Ekim1?
LadyMorganas LadyMorganas 243 Ekim3?
@LeucotheaThemis?4 Ekim1?
@Rosebelle314 Ekim1?
@Pheebs294 Ekim1?
@burdabikiz345 Ekim1?
@elossss1255 Ekim1?
@midnattsol295 Ekim1?
@darwali237 Ekim2?
@Eymen01226 Ekim2?
@ebru1695327 Ekim2?
@biscotti20297 Ekim1?
@Hep ayni hikaye327 Ekim1?
@efeeylul348 Ekim2?
@weis378 Ekim2?
@lina2005309 Ekim1?
Minesuu Minesuu 3310 Ekim2?
@tomriscandan3710 Ekim1?
@PISTIGIM3511 Ekim3?
@Minicikfzt2911 Ekim1?
mesirmacunu mesirmacunu 2714 Ekim1?
@melek0762414 Ekim1?
@1inci misali3614 Ekim2?
@2511192614 Ekim3?
Gncgm28 Gncgm28 2815 Ekim3?
@halimeL3016 Ekim1?
@jester3417 Ekim1?
Sedeflikaraf Sedeflikaraf ?17 Ekim2?
@elbitra2918 Ekim1?
@kendimeinanamiyorum2620 Ekim1?
@Snowlake?20 Ekim1?
@aslikeremuco2822 Ekim2?
@merveibo2305?23 Ekim2?
@krmtba2723 Ekim1?
Beni de ekleyebilir misiniz acaba ? :) Yaş 28 sat 6 ekim ilk hamileliğim :)

Kızlar herkese merhaba;
merhabaa hoşgeldin :) erken sanırım daha ama ikinci gebeliklerde daha erken hissedilir diye okumuştum , tecrübeli anneler yorum yapacaktır

yok çalışmıyorum ben bir senedir falan Almanca dil eğitimi alıyorum evdeyim siz çalışıyor musunuz çalışıyorsanız zor olur
Şuan düşük tehdidim var rapor aldm. İdrar yolu enfeksiyonu da benim maalesef ki kronikleşmiş bulantı kusma reflü okdr zor geciyor ki altı ay öncede bebeğin karnımda oldu ama mecbur diğer ay baslicam birde covitte artı göğüs servisindeym

Bende hemsireyim ve gebelıkte zor saolsun doktor rapor verdi ama icim icimi yıyor cokmu riskli diye kanama alanım var:KK43:
Ne güzel grubumuzda üç hemşire olduk benimde kanama oldu progesteron kullanyrm. İdrar yolu enfeksiyonu oldu birde aspiriin de kullanyrm öncesinden kürtajım da var bende rapor aldm ama diğer ay baslicam mecbur :/ hangi şehir sizin

Şuan düşük tehdidim var rapor aldm. İdrar yolu enfeksiyonu da benim maalesef ki kronikleşmiş bulantı kusma reflü okdr zor geciyor ki altı ay öncede bebeğin karnımda oldu ama mecbur diğer ay baslicam birde covitte artı göğüs servisindeym
.çok üzüldüm bebeğinizi kaybettiğiniz için inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız kaç haftalık şuan ? hamile iken başka servise çekmiyorlar mı ? Bir de riskli imiş durumunuz. Ben evde olduğum için rahatım ama . Ben de yoğun bakım hemşireyim çalışıyor olsam mecbur yoğun bakımda çalışırdım sanırım.

Ne güzel grubumuzda üç hemşire olduk benimde kanama oldu progesteron kullanyrm. İdrar yolu enfeksiyonu oldu birde aspiriin de kullanyrm öncesinden kürtajım da var bende rapor aldm ama diğer ay baslicam mecbur :/ hangi şehir sizin
Ben muğla Marmaris deyim . Siz ? Ben de de gizli diyabet var en son iyi idi değerlerim ama şeker takibi yapmaya başlıyoruz evde gebelikten beri ilaçlarımı bıraktım. Metformin grubu kullanıyordum. Duruma göre izleyecek doktor. İlerleyen dönemler de inşallah insülin kullanmak zorunda kalmam.

Kızlar selam morelim bozuk hala kanama alanı var ve ozele gidiyorum doktorum iyi ama tam emin olamiyorum bi 20gun daha rapor verdi kanama alanı icin ne yapılabilirki:KK43: sordum dinlen dedi kafam ck karısık dualarinizda unutmayın olurmu
Kanama alani herkeste olabilir dışarı akmayabilir doktora gitmesen hic bilmessin bile rahim buyudukce olusuyor bazilarimizda..benim ilk hamileligimdede vardi kendiliginde kuculdu gitti..lutfen moral bozmayim haklisin cani sıkılıyor insanin ama dua et ve dinlen. Bir de progestan verdimi doktor

Kızlar herkese merhaba;
Kac haftaliksiniz..ben de dun boyle bir hareketlilik hissettim cok guzeldi ama erken dedim kendi kendime bilemedim ki☺️

X