2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar doktor bana proluton iğne yaptı her yerim kabardı şimdi ne yapmam lazım normal mi böyle kaşınması ve kabarması

Kızlar doktor bana proluton iğne yaptı her yerim kabardı şimdi ne yapmam lazım normal mi böyle kaşınması ve kabarması
Offf geçmiş olsun 🙃 benim 1 hafta oldu hala geçmedi kaşıntılarım. Ama baya azaldı. Bebek yağı sürüyorum o biraz rahatlatıyo. En azından kaşıntıdan tahriş olmaz

Kizlaaar ne durumdasınız 10+5teyim 10 gün sonra kontrolum var ikili taramamda var bulantim azaldi derken bugün tekrarladı 😔 cinsiyet ne zaman ogrendiniz en erken çok heyecanlıyım doktora gttigimde 12+2 olucam öğrenebilirmiyim acaba sağlıklı olsun yeterki
Ben ilk hamileliğimde 12. haftada öğrenmiştim. İkili taramayı yaptıracak mısın?

Bu ikili tarama testi hakkında ne düşünüyorsunuz kimler yaptırmaktan yana
Ben çok kararsızım. Bir tarafım yaptırma, kendine 9 ayı zehir etme diyor. Diğer tarafım da yaptır ve ona göre hazırlıklı ol, gerekli araştırmaları yap diyor. Yaşım 33. Burada bir arkadaş yazmıştı ileri yaşlarda riskli çıkar diye. O yüzden kafam çok karışık.

Ben çok kararsızım. Bir tarafım yaptırma, kendine 9 ayı zehir etme diyor. Diğer tarafım da yaptır ve ona göre hazırlıklı ol, gerekli araştırmaları yap diyor. Yaşım 33. Burada bir arkadaş yazmıştı ileri yaşlarda riskli çıkar diye. O yüzden kafam çok karışık.
Bende 29 yaşındayım çevrem yaptırma diyor bana

kaşıma canım. İğne dağılmazsa kaşıntı yapıyormuş sanırım ben de çok kaşındım. İğnenin vurulduğu yere bol kolonyalı pamul koy.

Kizlaaar ne durumdasınız 10+5teyim 10 gün sonra kontrolum var ikili taramamda var bulantim azaldi derken bugün tekrarladı 😔 cinsiyet ne zaman ogrendiniz en erken çok heyecanlıyım doktora gttigimde 12+2 olucam öğrenebilirmiyim acaba sağlıklı olsun yeterki
İlk gebeliğimde 12 inci haftalarda yüksek ihtimal erkek demişti ve öyle de oldu. 16 da net erkek demişti. Aynı gidiyoruz şuan 20 sinde benim de randevum var ikili de yapılacak

X