2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bakteri çıkmış dedin birde keton keton açlık durumunda çıkıyor yani hiçbir şey yemezsen idrarda keton çıkar mide bulantım yok demişsin ya o yüzde. Belkide anlamsızdır diye dedm
Sadece keton pozitif diyor referans dışı görünüyor. Bakteri görüldü diyor onu da referans dışı gösteriyor. İdrara çıkamıyordum zaten enfeksiyon olmasından korkuyordu doktor. Yarın göstereceğim sonuçları inşallah. Değer rakam olarak yazmıyor. Mide bulantım çoktu iki gündür kesildi. Umarım korktuğumu yaşamam

Sadece keton pozitif diyor referans dışı görünüyor. Bakteri görüldü diyor onu da referans dışı gösteriyor. İdrara çıkamıyordum zaten enfeksiyon olmasından korkuyordu doktor. Yarın göstereceğim sonuçları inşallah. Değer rakam olarak yazmıyor. Mide bulantım çoktu iki gündür kesildi. Umarım korktuğumu yaşamam
Anladm geçmiş olsun bendede idrar yolu enfeksiyonu oldu sistit susuzluk ta etkiledi. Su icemiyorm

Bı ilaç kullanmıştım baya heryerim kabarmisti yüzüm felanda şişmişti kimseyi korkutmak istemem o yüzden ilaç ismi felan söylemeyeceğim ama zaten alerjik bı insanim onunla ilgili biseydir büyük ihtimal.
Benimde bünyem alerjik değil aslinda ama döküntü oldu vucudumda neyse ama fobi kaldı folik asidi içerken bile korku oluyor

Canım kızlar.Bugün boş gebeliğim kesinleşti ve kürtaj oldum.Gerçekten çok zormuş🥹Buradaki tüm güzel annelere hayırlısıyla sağlıklı bir doğum ve yavrularımıza da sağlıklı ömürler diliyorum.
LadyMorganas LadyMorganas kuzucum beni listeden çıkarabilirsin.Biraz dinlenme sürecine gireceğim.Fakat hep buralarda olup, sonbetlerinize katılıp sizlerden bilgi almaya devam ediyor olacağım.Hepinize çokça sağlık ve sevgiler❤️🙌🏼

Canım kızlar.Bugün boş gebeliğim kesinleşti ve kürtaj oldum.Gerçekten çok zormuş🥹Buradaki tüm güzel annelere hayırlısıyla sağlıklı bir doğum ve yavrularımıza da sağlıklı ömürler diliyorum.
LadyMorganas LadyMorganas kuzucum beni listeden çıkarabilirsin.Biraz dinlenme sürecine gireceğim.Fakat hep buralarda olup, sonbetlerinize katılıp sizlerden bilgi almaya devam ediyor olacağım.Hepinize çokça sağlık ve sevgiler❤️🙌🏼
Geçmiş olsun canım. Rabbim sağlıkla en hayırlı zamanda tekrar nasip etsin.

Cok gecmiş olsun canim hakinda hayirlisi insallah en yakin zamanda tekrar hamile kalirsin

Ya ben çok inanamıyorum bunlara. Çünkü benim kızımın ultrason görüntüleri buna göre kesin erkek olmalıydı ki 22. Haftaya kadar da kız olduğu detaylı ultrason ile netleşti. Yani doktorum da ısrarla erkek diyordu 😁 kız doğdu.
Valla Benim için hiç fark etmez sağlıklı ve hayırlı olsun inşallah yeter 🥹😍

Enfeksiyon var ise lökosit yüksek görünür idrar da bakteri var diyorsa yine enfeksiyona işarettir idrar kültüründe yazar bakteri görüldü diye idrar tahlilinde yazmaz keton açlık durumunda yüksek şeker de insülin kullanılamadığında ve enfeksiyon durumunda da pozitif çıkabilir. Enfeksiyon var ise gebelere uygun antibiyotik ile doktorun çözecektir içini rahat tut.

X