2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar dün randevum vardı. Adet tarihine göre 6.hafta ama sadece keseyi gördük, bebek görünmedi. Hatta ultrasonda 6+2 yazıyor. 1 hafta sonra tekrar bakalım dedi ama ben tedirginim normalde bebeği görmemiz gerekmiyor mu bu haftada 🙄 boş olma ihtimali çok mu 😓 bir de şöyle bir ayrıntı var benim adetlerim 32 günde olurdu geç yumurtlama mı olmuştur kafamda deli sorular🤦🏻‍♀️

Kızlar dün randevum vardı. Adet tarihine göre 6.hafta ama sadece keseyi gördük, bebek görünmedi. Hatta ultrasonda 6+2 yazıyor. 1 hafta sonra tekrar bakalım dedi ama ben tedirginim normalde bebeği görmemiz gerekmiyor mu bu haftada 🙄 boş olma ihtimali çok mu 😓 bir de şöyle bir ayrıntı var benim adetlerim 32 günde olurdu geç yumurtlama mı olmuştur kafamda deli sorular🤦🏻‍♀️
Olabilir canım endişelenme. Haftaya görürsün 😍

Kızlar selam dün hastaneye gittim ilk öğrendiğimde 5+6 günlüktü sadece kese gözüktü dün gittiğimde hesabıma göre 6+3 tü bebek gözüktü kalp atışı da var dedi. Günler tutuyor mu diye sordum kaç haftalık Peki diye henüz küçük ölçülmüyor dedi şimdi keseye göre 5+6 ise bebeğin boyutuna göre farklı mı olacak yeniden mi hesaplanacak böyle bir şey mümkün mü doktorun ilgisizliği mi sizce
Gec döllenme vs olabiliyor. Genelde baz alinan sey son adet tarihin ama kese boyutuna gore gün soyluyorlar diye biliyorum.

6+ larda gordum ben korkma hemen gec dollenme olabilir. Daha erken kuzum biraz daha sabret

Kızlar hamile olduğumu öğrendiğimden beridir sol tarafimdaki böbreğim iş yapınca ya da ayakta durunca hep ağrıyor ve geçmiyor bazen 1 hafta bile ağrısı oluyor sizinde oluyormu hiç şuanda çok kötü ağrı var .doktora da gitmiştim hamile olduğumu bilmeden 1 hafta önce böbreklerinde bir sıkıntı yok demişti
Suyu az içiyor olabilir misin? Bol su iç canim

Benimde 5 haftalik ama hiç birsey yok bi belirti arıyorum ama yok sadce birazcık göğüslerim ağrıdı onun dışında bisey yok valla 😅allhtan keseyi gördüm perşembe günü yoksa birseymi var diyordum
Akıntı çoğalıyor aslında seffaf kokusuz bir akıntı oluyor gebelikte sürekli dikkat ederden fark edersin kuzum.

Olabilir canım endişelenme. Haftaya görürsün 😍
Ayy inşallah canım 🤲🏻🤲🏻
6+ larda gordum ben korkma hemen gec dollenme olabilir. Daha erken kuzum biraz daha sabret
Haklısınız ama işte burda boş gebelikleri vs. duyunca diken üstünde gibi oluyoruz 😓 inşallah hepimiz sağlıklı gebelik geçiririz ve vaktinde kavuşuruz bebişlerimize 💜💙

Devamı gelmedi ama regl öncesi de olabilir diye endişe ediyorum ilerleyen saatlerde belli olur herhalde. Doktora gittiniz mi? Aynen dediğiniz gibi Allah nasip ettiyse gelecekler inşallah. Millet sabahlara kadar sokaklarda geziyor hopluyor zıplıyor yine doğuruyor
Canım benimde kahverengi lekelenmem var. Ama benim çok yeni daha bugün 3+4 oldu. Yerleşme kanaması diye düşünüyorum. Günde sadece 1-2 defa geldi iki gündür oda peceteye silince. Kese oluşmadığı için doktorada gitmedim henüz.

X