2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Daha önce boş gebelşk geçirdim o yüzden inanılmaz tedirginim ama çok güzel yazmışsın teşekkür ederim 😍😍😍inşallah sağlıkla görürüz
Bende ocakta kürtaj oldum kalbi durdu bebegim in canim 😞.olmasa iyi ama oluyor malesef.. bi kizim var cok şükür bu 2.olacak nasip olursa.Rabbim korktugumuza ugratmasin insallah bizleri 🤲

Kızlar selam dün hastaneye gittim ilk öğrendiğimde 5+6 günlüktü sadece kese gözüktü dün gittiğimde hesabıma göre 6+3 tü bebek gözüktü kalp atışı da var dedi. Günler tutuyor mu diye sordum kaç haftalık Peki diye henüz küçük ölçülmüyor dedi şimdi keseye göre 5+6 ise bebeğin boyutuna göre farklı mı olacak yeniden mi hesaplanacak böyle bir şey mümkün mü doktorun ilgisizliği mi sizce

Merhaba kızlarr

Lekenlenmesi olan var mı?
Benim oluyor 5 haftalıkken başladı kahverengi şeklinde 7. Haftaya gireceğim progestan kullanıyorum ama işe yaramıyor sanırım lekelenmem hala devam ediyor 2 gün önce iğne vuruldum vurulduktan sonra kan damladı iç çamaşırıma. Yaklaşık 2 haftadır lekeleniyorum çok korkuyorum 😔

Benim oluyor 5 haftalıkken başladı kahverengi şeklinde 7. Haftaya gireceğim progestan kullanıyorum ama işe yaramıyor sanırım lekelenmem hala devam ediyor 2 gün önce iğne vuruldum vurulduktan sonra kan damladı iç çamaşırıma. Yaklaşık 2 haftadır lekeleniyorum çok korkuyorum 😔
Off gerçekten rahat olmamız lazım ama insan görünce tedirgin oluyor. Benim ilk kez bugün oldu 4. Haftada

Off gerçekten rahat olmamız lazım ama insan görünce tedirgin oluyor. Benim ilk kez bugün oldu 4. Haftada
Devam ediyor mu peki? Ben 5+6da kese gördüm bebek yoktu 6+2 de gittim bebek göründü kalp atışı var o günü de iğne vuruldum kanamam oldu şuan bekliyorum yiyecek ekmeği varsa kendimizi aşağı da atsak naparsak yapak tutunur. Sizinkisi yerleşme kanaması olabilir

Devam ediyor mu peki? Ben 5+6da kese gördüm bebek yoktu 6+2 de gittim bebek göründü kalp atışı var o günü de iğne vuruldum kanamam oldu şuan bekliyorum yiyecek ekmeği varsa kendimizi aşağı da atsak naparsak yapak tutunur. Sizinkisi yerleşme kanaması olabilir
Devamı gelmedi ama regl öncesi de olabilir diye endişe ediyorum ilerleyen saatlerde belli olur herhalde. Doktora gittiniz mi? Aynen dediğiniz gibi Allah nasip ettiyse gelecekler inşallah. Millet sabahlara kadar sokaklarda geziyor hopluyor zıplıyor yine doğuruyor

Kızlar hamile olduğumu öğrendiğimden beridir sol tarafimdaki böbreğim iş yapınca ya da ayakta durunca hep ağrıyor ve geçmiyor bazen 1 hafta bile ağrısı oluyor sizinde oluyormu hiç şuanda çok kötü ağrı var .doktora da gitmiştim hamile olduğumu bilmeden 1 hafta önce böbreklerinde bir sıkıntı yok demişti

Devamı gelmedi ama regl öncesi de olabilir diye endişe ediyorum ilerleyen saatlerde belli olur herhalde. Doktora gittiniz mi? Aynen dediğiniz gibi Allah nasip ettiyse gelecekler inşallah. Millet sabahlara kadar sokaklarda geziyor hopluyor zıplıyor yine doğuruyor
Doktora 2 gün önce gittim zaten iğne vuruldum

Merhaba canım anneler. Bat 9 Mayıs. 12 Mayıs'ta kan verdim 481 beni de ekler misiniz
Tahmini doğum tarihi yaş kaçıncı gebelik olduğuni yazarmisin canım
Canım benim öncelikle sakin ol. Kaç+kaçtı doktora gittiğinde?

Hayırlı olsun 😍

Herkesin süreci kendine özeldir canım lütfen kıyaslama kimseyle doktoruna güven. Stres yaşaman çok normal ama bunun seni ele geçirmesine izin verme, tadını çıkar mutluluğunun
5+5 göründü sata göre 6+0 di
Kızlar hamile olduğumu öğrendiğimden beridir sol tarafimdaki böbreğim iş yapınca ya da ayakta durunca hep ağrıyor ve geçmiyor bazen 1 hafta bile ağrısı oluyor sizinde oluyormu hiç şuanda çok kötü ağrı var .doktora da gitmiştim hamile olduğumu bilmeden 1 hafta önce böbreklerinde bir sıkıntı yok demişti
Yel giriyor olabilir mi canım 🤔 havalar daha sıcak değil ama kışın yükünü kalın elbiseleri kaldırdık usutuyo olabilirsin havluyu ütüyle ısıt ağrıyan bölgeye köy sogudukca havlu tekrar ısıt dene eğer iyi gelirse yel girmiş demektir

Tahmini doğum tarihi yaş kaçıncı gebelik olduğuni yazarmisin canım

5+5 göründü sata göre 6+0 di

Yel giriyor olabilir mi canım 🤔 havalar daha sıcak değil ama kışın yükünü kalın elbiseleri kaldırdık usutuyo olabilirsin havluyu ütüyle ısıt ağrıyan bölgeye köy sogudukca havlu tekrar ısıt dene eğer iyi gelirse yel girmiş demektir
Hiç sıkma canını, ben 6+0 gittiğimde hiç görmemiştim kalp atışını.

1 haftaya kadsr oynama normal diyorlar. Haftaya göreceksin merak etme 😍

X