2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Şuan için muz, karpuz, yenidünya yedim bunlar yapar mı acaba bir de bunu takip edeyim, nasıl bir şansımız var başkasının mı kan gelir aaa kes sütü düzelir bizim düzelmediği gibi ara bul hangisi 🤷‍♀️
"inek sütü, bal, yumurta, ceviz, fındık, fıstık, çilek, kakao, kivi, portakal,mandalina gibi yiyecekler en çok pişik yapan besinler olarak tanımlanabilir." Doktor da bize bunları saymıştı.

"inek sütü, bal, yumurta, ceviz, fındık, fıstık, çilek, kakao, kivi, portakal,mandalina gibi yiyecekler en çok pişik yapan besinler olarak tanımlanabilir." Doktor da bize bunları saymıştı.
Yok bunları yemedim hiç zaten o gün kan gelince oluyor artık ne zarar ediyorsa sonra hemen geçiyor

Benim bebeğin de alerjisi var yer fıstığına yumurtaya patatese.. Hiç durmuyor sürekli ağlıyor.. Bu alerji durumu bu sene çok artmış diye duydum gecen haberde bile çıktı.. Çok zor bir durum ne yiyeceğimi şaşırdım

Bende geçen yıl bu dönem hamile olduğumu öğrenmiştim adetim 10 gün gecikti Ahmet kayadan kafama sıkar giderim dinleyerek eczaneye koştum ikinci çocukla huniyi taktım zaten çok şükür negatif çıktı ertesi gün kanama oldu bide hödük kocam arka arkaya üçüncü çocuğu yapıp kapatalım bu defteri tekrar tekrar küçük bebekle uğraşması dert diyor odayı ayırdım canına mı susadın diye tehdit ettim o kadar bitkin durumdayım 😬
İkisi de erkek olunca kizim olmucak diye üzülüyorum diye benimki de habire üçüncüyü yapariz diyordu.sacmalama diyordum bende. Bebek doğunca sesi kesildi 😂

Kızlar sizin bebeklerde sinirli mi. Oyuncağı elinden düşsün katılıyor aglamaktan. Hiç kendi kndine oyalanmiyor asla kucakta bile mizirdaniyor nasıl düzelecek ki bunalima girdim. Gündüz desen uyku yok uyumadigi gibi hiç durmuyor hep ağlıyor canı yanar gibi hemde. Eşim deprem bölgesinde görevde annem kynanam geliyor ama onlarda gidince ne büyüğü okula ytstirebilirim ne bı yemek yiyebilirim öyle fenalardayim. Atak bu kdar sürer mi ya 1 ay olacak
Bizde öyleyiz Maf oldum vallahi 😒

1 haftadır çılgınlar gibi katıla katıla ağlıyor nefesi kesiliyor evin içinde bebek arabası ile sürüyoruz 3 kişi maymunluk yapıp duruyoruz ama nafile özellikle geceleri oluyor atak mı bu nolur çabuk geçsin
Ne oluyor bilmiyorum ama benim ki de aksam saat 5 gibi, gece 12-2 arasi yere koysan agliyor bagiriyor.surekli kucakta ve yaninda olmak istiyor bu saatlerde. Gece olan da genelde fazlaca kaka yapip rahatliyor ama uyuyuncaya kadwr bagirmaya devam

Kızlar komik gelecek ama bizim kız gece uykusunda 30 dk 1 saat değişerek sürekli kalkıyordu bir videoda görüp inanmadım ama deneyeyim dedim baş ucuna dokunmayacağı bir yere göğüs pedimi koydum süt olan 8 den beri uyanmadı 😂yavrum emziği de atmış o tarafa iyice de dönmüş uyuyor ay üzüldüm de bir yandan ama dinlendim ya şükür 🤭
Olsun canim o da rahatlamıştır kokusunu istiyor demekki ❤️

Evet evet bide şüphe edince domates ve patatesi kestim bakalım bugün şu saate kadar kan yok akşam bir son dk golü olmazsa, hurma da kuruyemişe girer mi ki ya 😅
Kizlar Allah kolaylık versin cok zor ya . Bi haftadir hür irademler zayıflamak icin diyete girdim ağlamakli oldum 🙈 ins kısa sürede atlatirsiniz. Canim sen bi de zayiftin iyice zayıflamışsindir.

Benim bebisin gündüz uykusu gitti toplasn 3 saat anca uyuyor bugün gün boyu, uyku gerilemesinde böyle mi oluyor. Bir saat olmadan uyanıyor, gece gündüze nazaran iyi bazen kesintisiz uyuyor bazen kalkıyor ama kesin 5-5.30 arası uyanıyor napacaz bilmem yoruldum biraz. Birde dün hep ağladı derdini bilemeyoruz ne oluyor. Verem aşısının olduğu yer şişmiş ağrı yapar mı.orasi bilrmedim

Benim bebisin gündüz uykusu gitti toplasn 3 saat anca uyuyor bugün gün boyu, uyku gerilemesinde böyle mi oluyor. Bir saat olmadan uyanıyor, gece gündüze nazaran iyi bazen kesintisiz uyuyor bazen kalkıyor ama kesin 5-5.30 arası uyanıyor napacaz bilmem yoruldum biraz. Birde dün hep ağladı derdini bilemeyoruz ne oluyor. Verem aşısının olduğu yer şişmiş ağrı yapar mı.orasi bilrmedim
Uyku gerilemesi evet dinlenemediği için sürekli ağlıyo olabilir :KK43:

Benimki de aynıydı 2 gündür. Gündüz uykusu neredeyse sıfıra indi 15 20 dkda kalktı her uyutmamda. Bi de misafir geldi dün. İlk kez yabancıladı asla beni bırakmadı herkeste agladı. Yorgunluktan ölmüşüm ben de. Kendi de çok yorulmus 5 saat uyumus şimdi. Ben de uyanmamısım

Hiç istemiyor gibi gelmedi burdan😂😂benim geçen burnuma barbunya kötü koktu ama nasıl bir kötü kokma her odaya geliyor sanki eşim gece vakti test buldu ama meraktan değil korkudan 😂😂kısa süreli bi öbür tarafa gittik geldik 😂
Bizim hiç öyle korkularımız olmuyor şükür 2. Çocuk olunca şeye fırsat olmuyor valla 😂

Kızlar bebeleriniz dönüyor mu benimkin de tık yok henüz🥴 gerçi ağlamaktan fırsatı olmuyor galiba,

Bizim hiç öyle korkularımız olmuyor şükür 2. Çocuk olunca şeye fırsat olmuyor valla 😂
Bizde de aynı ben erkenden uyuya kalıyorum. Büyük sürekli kalkiyor geliyor anne sarılayım 😁😁 gözümü açamıyorum sarılıyoruz. Aksam hiç oturamiyorm pat uyuyorum. Önceden 6 _6.30da kalkiyor simdi 5_5.30 da ağlamıyor ama uyanıyorum daha uyumuyorum gün içinde yoruluyorum😁😁

Bizde de aynı ben erkenden uyuya kalıyorum. Büyük sürekli kalkiyor geliyor anne sarılayım 😁😁 gözümü açamıyorum sarılıyoruz. Aksam hiç oturamiyorm pat uyuyorum. Önceden 6 _6.30da kalkiyor simdi 5_5.30 da ağlamıyor ama uyanıyorum daha uyumuyorum gün içinde yoruluyorum😁😁
Benim de hayatım bundan ibaret eşimi göremiyorum ki gün içinde birimiz yatıyor birimiz kalkıyoruz😂

X