2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Selam kızlaar. Ben de bugün kontrolden geldim. Dr a ikili test için gitmiştim ama yaptırmaktan vazgeçtim

beni de gruba ekler msiiin
Son adet tarihiniz
Bunları yazabilirmisin

Sonucunu aldınız mı? Bir de ne kadar ödediniz acaba?
Malesef almadım 5800 olması lazım
B BarbieveKen ense kalınlığına bakıldı bugün doktor problem görmedi,
Cinsiyet belli değil Yatın fetal için kan vereceğim bugün ikili tarama için kan verdim
Aa niye ikili yaptırıyorsun ki zaten fetal yaptıracaksın?
Hayırlı sonuclar canım
Göbeğimin üst tarafı ağrıyor, sanki gaz sancısı gibi anlamadım sabaha geçmezse doktoruma gideceğim. Çok tedirgin oluyorum böyle olunca
Benim de bu hafta çok ağırdı doktora da gittim
Genişleme ağrısı merak etme

Hayırlı sonuclar canım

Yapılmayan kalmasın dedim şaka şaka
Devlette zaten yapılıyor bugün günümde ben de ses etmedim hepsi yapılmış olsun..
Hafta sonu detaylı da var ortaya karışık hepsinden oldu

Hayırlı sonuclar canım

Araştırdığım kadarıyla genişlemeden dolayı bağırsaklara ve mideye baskı oluyormuş. Bebeğim iyi olsun da, gerisi önemli değil

Her ikisini tatmışsınız ne güzel. Genelde kız evlat daha çok isteniyor. Merak ettim erkek çocuk çok güzel dedirten ne acaba:) Yanlış anlamayın. Bende ikisi de yok merak ediyorum fikrinizi.
Kizlar daha nazli, istegi bitmiyor ama vefali. Benim oglum cok yumusak kalpli beni herseyden koruyor. Erkek oldugundan mi karakterinden mi bilmem bazen vurdim duymazligi olur ama :) her cocugun kendine has karakteri var ve evladin kizi erkegi olmaz ikisini ayri seviyorum baska duygular veriyor

Günaydın kızlar ben dün doktora gittim folik asiti birakmami söyledi, decavit diye bir vitamine baslatti. Sizler biraktiniz mi folik asiti? Bir de yüzde 60 kız bebek dedi grupta ilk kiz bebek tahmini benim mi acaba
Yaaaa varmı usg fotosu bizde kız bakalım canım ben cmtsi gidicem doktora kalsiyuma baslatmıstı benide

Haha ben sabirli bi insanimdir beni de ayda 1 cagiriyor doktorum 3 hafta unutuyorum tamamen son 1 hafta kala merak etmeye basladim :)) buyudugunu gormek istiyorum suan sadece
Ben de özellikle işim gereği çok sabırlı ve mantıklı bir insanımdır, stres yönetimim de iyidir ama bu konuda kontrolümü kaybettim, inanılmaz evham yapıyorum Bursa’da olan tüm doktorlardan 3 gün arayla randevu alasım geliyor. Birçok şeye çare bulan teknoloji buna da bulaymış da evde en azından kalbini duyaymışız iyiymiş

Günaydın kızlar ben dün doktora gittim folik asiti birakmami söyledi, decavit diye bir vitamine baslatti. Sizler biraktiniz mi folik asiti? Bir de yüzde 60 kız bebek dedi grupta ilk kiz bebek tahmini benim mi acaba
ay ne güzel haber merak ettm usg varmı :) sanırım grupta daha önce kız diyen olmuştu ama o da kesin dememişti doktoru

Kizlar dun aksam cok büyük bir gerginlik yaşadım tüm gece uyuyamadım bebeğe zarar vermiş miyimdir ya
hayırdır inşallah canım, aile içi sıkıntılar mı, o bu ara bende de çok oluyo ama hiç bu yönden düşünmemiştim, biraz hormaonlarımız bizi sınırlara götürüyo sanırm :)

bugün 10 da benim de doktor kontrolüm var, şehir hastanesine gideceğim ilk defa bakalım nasıl bi yer imkanlarını da cok övdüler, eğer beğenirsem, özelden devlete geçiş yapacağım sanırım:) ve de inşş bebeğim iyidir en son 6. haftada görmüştüm onu

hayırdır inşallah canım, aile içi sıkıntılar mı, o bu ara bende de çok oluyo ama hiç bu yönden düşünmemiştim, biraz hormaonlarımız bizi sınırlara götürüyo sanırm :)
Ya oğlumun ogretmrnine sinirlendim cocugun alerjisi vsr her gün uyarıyorum dun cikolta yemiş gece oksurukten uyuysmsdi bende sinirden uyuyamadım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…