Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim bana kan sulandırıcı iğne vermedi sadece progestan içerikli bir iğne verdi banada 12. Haftada bıraktıracaktı ilaçları ama kanamam başlayınca kanama durana kadar devam edeceksin dedi tüp bebek doktoru
Rica ederim canım benimki de tüp bebek doktoru. İnşallah bir an önce kanaman durur 🤲🏻

bende kovası var kaç kere yanlışlıkla bastım demek ben de az sakar değilim dfhjsk

o fileler hepsine uyuyor mu canım?

Ben de çeyizimi full katlananlardan yaptım çok memnunum sadece kovaya su koyduğumda bastırmıştım her yer su olmuş hatırladım sdfsg

bu düz canımm normal döküyorsun suyu. Bunda bastırma riski yok
Böyle bir şey alayım ben. Senin attığına baktım şimdi biri yorumda en ucuz file bile bu kovaya olmuş yazmış

Teşekkür ederim bana kan sulandırıcı iğne vermedi sadece progestan içerikli bir iğne verdi banada 12. Haftada bıraktıracaktı ilaçları ama kanamam başlayınca kanama durana kadar devam edeceksin dedi tüp bebek doktoru
Senın durumun özel bence canım kendı doktorunla guvenmıyorsan baska bır doktorla görüşmelisin,yorum yapmak dogru olmaz ilaç iğne vs konularında burada,çünkü bir bebegın hayatı söz konusu burada.kanamanın nedenı belkı eşi aşagıdadır bebegın o yüzden olabılır,ilaç konusunfa tavsıye veremem ama bol bol dınlenmenı fazla kalkmamanı tavsıye ederım sana,eşi aşagıdaysa bıle yukarı cıkmasına yardımcı olur🙏

araştırıyorum da, hem hafif katlansın hem çift yön olsun istiyorum. Çift yön yok galiba bunda bi eksikliğini yaşadın mı

Bebek arabası bende bulamadım henuz,benım oncelıklerımde hafıf olması ve tek tuşla kapanması boyle bı marka bılıyosanız bana atın pleasee😄
Benim de önceliklerim bunlardıı o yüzden kraft kenya bana çok mantıklı geldii, ağırlığı yaklaşık 9 kg çok kolay kapanıp açılıyo, oturma ünitesi çift yönlü ve travel sistem ama seksen tane parçası yok 😂 Babymallde indirimde şuan hatta bi bakın bence 🤗

Günaydın hanımlar 🌷
18+1den merhabalar, yine bacakları sımsıkı kapatmışız ve cinsiyeti öğrenemiyoruz tabii ki 😂

Eklentiler

• IMG_4908.jpeg
    IMG_4908.jpeg
    145,9 KB · Görüntüleme: 9
Bebek arabası bende bulamadım henuz,benım oncelıklerımde hafıf olması ve tek tuşla kapanması boyle bı marka bılıyosanız bana atın pleasee😄
off off dert anası olduk en zor şey bebek arabası neeet
Benim de önceliklerim bunlardıı o yüzden kraft kenya bana çok mantıklı geldii, ağırlığı yaklaşık 9 kg çok kolay kapanıp açılıyo, oturma ünitesi çift yönlü ve travel sistem ama seksen tane parçası yok 😂 Babymallde indirimde şuan hatta bi bakın bence 🤗
ay bakayımmm ona, babymall çook uzak yaa :KK43:
Günaydın hanımlar 🌷
18+1den merhabalar, yine bacakları sımsıkı kapatmışız ve cinsiyeti öğrenemiyoruz tabii ki 😂
hahhha o zaman bi sen mi kaldın ya amma inatçı çıktı senin kii

off off dert anası olduk en zor şey bebek arabası neeet

ay bakayımmm ona, babymall çook uzak yaa :KK43:

hahhha o zaman bi sen mi kaldın ya amma inatçı çıktı senin kii
Ay şaka gibi gerçekten artık pes ettim, neyin inadı bu anlayamadım gitti 😂
İki hafta sonra detaylıda bir göstermezse daha da sormayacağım süpriz olsun doğumda 😂

X