Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende sürekli bebek arabası bakıyorum netten. Ama sanırım gidip canlı canlı görmeden karar veremeyeceğim. Grupta bir kişi instada ki 2. El satan kişiyi söylemişti. Aslında orda ki modeller çok hoşuma gitti ama ne kadar güvenilir emin olamadım. Gidip bakarak açıp kapama kolaylığını ve hafifliğini tecrübe edenlere paylaşırsa çok sevinirim 🥰
Selam canım ben söylemiştim instada bebekarabaciniz_ diye bir sayfa. (Reklam değil) Arkadaşım oradan aldı çok memnun kaldı hem temiz hem garanti veriyor. O marka bebek arabaları biraz yüksek segment ama 15-25 bin arası ikinci el rakamları. Ben oradan Cybex Mios alacağım. Ama 7. -8. Ay da almayı düşünüyorum. Almadan sayfa sahibine bilgi verirseniz ürün gelince bilgi veriyor size. Arkadaş tavsiyesi oldu benimki de.

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-14-12-14-44-928_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2024-10-14-12-14-44-928_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 18
araştırıyorum da, hem hafif katlansın hem çift yön olsun istiyorum. Çift yön yok galiba bunda bi eksikliğini yaşadın mı
Ben Mini by Easywalker Buggyturn aldım hem hafif hem kabin boy hem tek elle katlanıyor ve puseti çıkarmadan oturma kısmının altından dönerek çift yönlü kullanılıyor daha kullanmadım tabiki ama evde denemelerim çok pratik oldu, indirime girmişti eğer bütçenize uyuyorsa takip edin kasımda belki tekrar indirime girer ☺️

Canım bende tüp bebek yöntemi ile gebe kaldım 10. Haftaya kadar sadece günde 2 tane progestan fitil kullandım başka ilacım yoktu. Gebelik takibine gittiğim doktor 10. Hafta ile 12. Hafta arası günde 1 tane kullanmamı önerdi. Tüp bebek merkezi 10. Haftada bırak demişti. Ben gebelik takibi doktorunun önerisi ile 2 hafta daha devam ettim. Şuan 12+0 ım komple bıraktım
Teşekkür ederim

Günaydın hanımlar 🌸
Tüp bebek tedavisi çok bireysel bir süreçtir herkesin ihtiyacı olan tedavi bambaşkadır 🥰 O yüzden doktorunuz sizin için en iyi tedavi protokolünü belirlemiştir 🤗 S Sevimlikiz2 ilaç azaltma ile ilgili tüp bebek hekiminden görüş alabilirsin, endişelenme zamanı geldiğinde zaten azaltılacak ilaçlar bunlar ❤️
Teşekkür ederim

Senın durumun özel bence canım kendı doktorunla guvenmıyorsan baska bır doktorla görüşmelisin,yorum yapmak dogru olmaz ilaç iğne vs konularında burada,çünkü bir bebegın hayatı söz konusu burada.kanamanın nedenı belkı eşi aşagıdadır bebegın o yüzden olabılır,ilaç konusunfa tavsıye veremem ama bol bol dınlenmenı fazla kalkmamanı tavsıye ederım sana,eşi aşagıdaysa bıle yukarı cıkmasına yardımcı olur🙏
Teşekkür ederim

X