2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Daha çok yeni kese için ne zaman gideceksin? Yüreğini ferah tut yarında beta hcg verirsin umarım güzelce artmıştır. Hormonlardan olmuş olabilir, bebeğin seninledir inşallah 🙏
Kese için cuma gideceğim zaten bu yükselişle öncesinde göreceğimi pek sanmıyorum

Gençler fetal dna yaptıracak arkadaşlar kan vermeden önce sizlere de bir gün öncesinden kan sulandırıcı ilacı kullanmamanızı söylediler mi? Ama bende pıhtı sıkıntısı var bir gün boyunca kullanmamak risk oluşturur mu? Söyledim ama bana bebeğin kandaki DNA’sını etkilediğini söylediler. Risk oluşturuyorsa başlarım böyle işin içine
Bbenim kızkardeşimde de pıhtılaşma sorunu vardı..fetal dna yaptırdı o da ama ilacı bırakmadı..doktoruna danışmadan bırakma onların demesiyle

Bende de pıhtılaşma var zaten yaptırmayı düşünmüyordum. Sizden bunu duyunca iyice emin oldum yaptırmamak için. Bebeği riske atmaya değmez diye düşünüyorum. Bizim kanımız bebeğin damarlarından geçmeye uygun olmadığı için iğne kullanıyoruz. Bi gün kullanmadığımızda ya kanda seyrelme olmazsa bebek ne yapıcak 😞 bnce yaptırmayın ama yine de siz bilirsiniz
Şu an gün belirledik, her şeyi hazırladık yarın yine doktoruma danışacağım hal böyleyken benimle kesin bir dille konuşup risk oluşturmadığını söylerlerse okey ama bir günden ne olacak gibi kaçışlı bir cevap vereceklerse yaptırmayı düşünmüyorum.
Bbenim kızkardeşimde de pıhtılaşma sorunu vardı..fetal dna yaptırdı o da ama ilacı bırakmadı..doktoruna danışmadan bırakma onların demesiyle
Tabii bırakmayı düşünmüyorum o yüzden buraya sizlere bir danışayım dedim, içime bir kurt düştü ve de bende ki pıhtı sıkıntısı doktorun dediğine göre 9. Haftadan sonra risk oluşturuyormuş ve bana bunu yaparlarken 10. Hafta da olmuş olacağım yani bu riske giremem.

X