2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
aa hadi ya uyarmana ragmen neden olmuş, acaba haberi yokken falan mı yedi, konuştun mu tekrar öğretmeniyle, sakin ol canım
Yani bugun ciddi bir konuşma yapacağım gerekirse alicam okuldan 2.5 yaşına kadar o kadar dikkat ettim beslenmesine 2 senedir okula gidince ipler biraz gevşedi vicdan olarak huzursuz hissediyorum okula da gitmek istiyor cok seviyor aka bu konuda da vicdan yapitorum öğretmeni okulu çok iyi ama bu beslenme konusunda rahatsız ediyor beni ikindi kahvaltısında çikolatalı ekmek vermişler ne alaka ben eve almıyorum oyle şeyler

tutunduğu yer önemli ama vajinal bakıldıysa kız karından bakılmıs gibi yorumladım ben
Burda da 7+6 kız dediler 6 haftalık önde erkek anliyomusunuz 8 haftalıkken cuma günü ogrenecem ama biraz heyecanlı😅

Eklentiler

• Screenshot_2022-09-20-09-06-29-960_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-09-20-09-06-29-960_com.android.chrome.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_2022-09-16-13-25-08-618_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-09-16-13-25-08-618_com.miui.gallery.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 38
Yani bugun ciddi bir konuşma yapacağım gerekirse alicam okuldan 2.5 yaşına kadar o kadar dikkat ettim beslenmesine 2 senedir okula gidince ipler biraz gevşedi vicdan olarak huzursuz hissediyorum okula da gitmek istiyor cok seviyor aka bu konuda da vicdan yapitorum öğretmeni okulu çok iyi ama bu beslenme konusunda rahatsız ediyor beni ikindi kahvaltısında çikolatalı ekmek vermişler ne alaka ben eve almıyorum oyle şeyler
uyarmana ragmen sorumsuzsuzluk yapmış canım dikkat etmemiş muhtemelen, diğer konularda iyiyse bence de bi ciddi konuşmayla çözersin, dün gece öksürüğünün de cok rahatsz edici oldgnu söyle biraz ciddiye alsın, bu zamanda iyi öğretmene denk gelmek biraz güç çünkü.

uyarmana ragmen sorumsuzsuzluk yapmış canım dikkat etmemiş muhtemelen, diğer konularda iyiyse bence de bi ciddi konuşmayla çözersin, dün gece öksürüğünün de cok rahatsz edici oldgnu söyle biraz ciddiye alsın, bu zamanda iyi öğretmene denk gelmek biraz güç çünkü.
Ins çözebilirim ya cidden basim ağrıyor uykusuzluktan

Ben de özellikle işim gereği çok sabırlı ve mantıklı bir insanımdır, stres yönetimim de iyidir ama bu konuda kontrolümü kaybettim, inanılmaz evham yapıyorum Bursa’da olan tüm doktorlardan 3 gün arayla randevu alasım geliyor. Birçok şeye çare bulan teknoloji buna da bulaymış da evde en azından kalbini duyaymışız iyiymiş 😂
Yakinda o da cikar merak etmee😄sabret biraz ayda 1 hep buyumus gorcez iste ne guzellll

bugün 10 da benim de doktor kontrolüm var, şehir hastanesine gideceğim ilk defa bakalım nasıl bi yer imkanlarını da cok övdüler, eğer beğenirsem, özelden devlete geçiş yapacağım sanırım:) ve de inşş bebeğim iyidir en son 6. haftada görmüştüm onu:KK200:
Ankara da mısınız eğer ankaraysa benim ilk doğumum orda oldu ben çok memnun kaldım kendi odanda sancı çekiyorsun ve aynı oda da doğum yapıyorsun gayet de ilgili doktorlar bana öyle denk geldi en azından 🤗

Selam kızlaar. Ben de bugün kontrolden geldim. Dr a ikili test için gitmiştim ama yaptırmaktan vazgeçtim

beni de gruba ekler msiiin🥰
merhaba
ikili testi yaptırmaktan neden vazgeçtiniz acaba? benim de yarın doktor randevum var ikili test zamanım geldi yaptırıp yaptırmamakta kararsızım

Günaydıınn kızlar. Nasılsınız bugün?
Ay benim dün moralim bozuldu biraz. Ablamlar kendi hamile pantolonlarını göndermişler deneyim dedim tam oldu bana 🙄 Ablamın 70 küsür kiloyla doğuma giderken giydiği pantolon bile ben şuan 62yim çok az bol oldu bir iki kilo anca idare eder. Kendimi hayal edemedim şimdiden böyleyim ilerledikçe nasıl olacağım acaba diye 😁😁

Gunaydin kizlar, birkac gundur sag gogsumde korkunc bir aci var cok fazla buyuduler normal diye dusunuyordum ama solda hic birsey yok sag belli zamanlarda sanki birileri etimi kopartiyormuscasina aciyor gozukurde birseyde yok neden boyle bilmiyorum ama icten bir sorunmu var acaba diye kendi kendime dert edindim

Kızlarr fetal dnayı nerelerde yaptırdınız yada yaptırcaksınız ? Doktor panoramayı önerdi arayıp bilgi alacağım ama merak ettim sizler nerede yaptırdınız

Anneye daha düşkün oluyorlar
benimde 5 yaşında oğlum var aşırı düşkün bana çok güzel ama çok yorucu birşey
okula bile geçen yıl cok zor gitti benden ayrılmak istemediği için. hala her gece ya o benim yanımda ya ben onun yanında uyanıyorum :KK43: ikincisi biraz babaya düşkün olur inşallah yada böyle özgür bir birey olsun bize gerektiği kadar düşkün olsun odasında falan yatmak istesin mesela okula koşarak gitsin. biyere bıraktığımda peşimden ağlamasın :KK70: aaay rüya gibi :halay:

Ya kizlar normalde de sacim cok dokulur ama bu ara hepten fazla dokuluyo normalde hamilelikte saclar guzellesir diyolar ama benim basimda sac kalmayacak 😣
benımde cok dökülüyor canım bende aynı durumdan muzdaribim hatta dalin alıp dalinle yıkamayı dğüşünüyorum o sertleştiryo ama dökülmesine bana iyi gelmişti bı ara

X