2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benimkini de 😤 insan karım hamile biraz hassas davranayım der bir de üstüne anlayış bekliyor bütün çileyi tüp bebek sürecinde zaten biz çekiyoruz hamile kalıyoruz yine zor kısım bizde. Bunlara ne oluyor anlamıyorum
Anlayışsızlık yapan kendileri bide onlar anlayış bekliyor hayret bişey. Benimkide bağırdım diye beni suçluyor kendi sütten çıkmış ak kaşık ya haspam

Merhaba 6+4 haftalık benim ki dün kahverengi ve pembe lekelenmeler oldu dr gittim kalp atışını duyduk yerleşme kanaması olabilir dedi serum verdi iki tane hastanede yattıım yarın kontrolüm var yine sizce normal mi baya korkuttu beni

Merhaba 6+4 haftalık benim ki dün kahverengi ve pembe lekelenmeler oldu dr gittim kalp atışını duyduk yerleşme kanaması olabilir dedi serum verdi iki tane hastanede yattıım yarın kontrolüm var yine sizce normal mi baya korkuttu beni
Kahverengi olduğu sürece korkma ama olduğu zaman da mutlaka doktoruna söyle..inşallah bebeğin sağlıcakla büyümeye devam eder ve kucağına alırsın🤲🤲🤲

Kızlar tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım transferden sonra doktor hünde 5 tane progestan fitil ve 3 günde bir promester iğne vermişti 12. Haftadan sonra bıraktıracaktı ama kanamam başlayınca devam ettirdi aynı şekilde kanama bitene kadar kullan dedi 25 gündür kanama devam ediyor dün gittiğim kadın doğum doktoru günde 5 fitilin 3 günde bir iğnenin fazla olduğunu belkide kanamanın bu yüzden devam ettiğini söyledi progestanı günde üçe iğneyi haftada bire düşürdü hangi doktorun tedavisi doğru

X