2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Sanki boyle bazen sagda bazen ortada ama hani biri minciklarken acir ya o sekilde. Bazen nerdeyse hareket edemeyecek gibi kasilmis hissediyorum 2saniyede geciyor

Valla benim icin farketmez oglum var kizim da var. Erkek cocuk cok guzel aslinda :)
Her ikisini tatmışsınız ne güzel. Genelde kız evlat daha çok isteniyor. Merak ettim erkek çocuk çok güzel dedirten ne acaba:) Yanlış anlamayın. Bende ikisi de yok merak ediyorum fikrinizi.

Selam kızlaar. Ben de bugün kontrolden geldim. Dr a ikili test için gitmiştim ama yaptırmaktan vazgeçtim
Kuzucum şuan iyiyim Allah’a şükür biraz sağlık problemlerim oldu giremedim çok geriden geldiğim içinde anca okuyorum.
Grup anladığım kadarıyla karışmış biraz ama herkesin kendi özür iradesi kimse kimseye karışmamalı.
Gebelikte cinsiyeti belli olan arkadaşlar beni etiketlerse ben cinsiyetleri yazarım
1 haftadır bakamadım kusura bakmayın
beni de gruba ekler msiiin🥰

Göbeğimin üst tarafı ağrıyor, sanki gaz sancısı gibi anlamadım sabaha geçmezse doktoruma gideceğim. Çok tedirgin oluyorum böyle olunca 🥺
Benim de gaz sancısıyla çok hafif adet sancısı gibi girdi. Evet sabaha geçmezse gidin yine de önlem amaçlı. Dinlenmeye çalışın güzelce geçer Allahın izniyle

X