2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlarrr bugün doktora gittim. 11+6. Elını kolunu hareket ettırdı cok heycanlandım ultrason fotosu bırakıorm cınsıyet tahmınlerınızı beklıyorum kızlarcım
Olumsuz bir haber geldiğinde nasıl üzülüyorsam böyle güzel haberlere de öyle çok seviniyorum maşallah ne güzel büyümüş

Sanki boyle bazen sagda bazen ortada ama hani biri minciklarken acir ya o sekilde. Bazen nerdeyse hareket edemeyecek gibi kasilmis hissediyorum 2saniyede geciyor

Valla benim icin farketmez oglum var kizim da var. Erkek cocuk cok guzel aslinda :)
Her ikisini tatmışsınız ne güzel. Genelde kız evlat daha çok isteniyor. Merak ettim erkek çocuk çok güzel dedirten ne acaba:) Yanlış anlamayın. Bende ikisi de yok merak ediyorum fikrinizi.

Selam kızlaar. Ben de bugün kontrolden geldim. Dr a ikili test için gitmiştim ama yaptırmaktan vazgeçtim
beni de gruba ekler msiiin

Göbeğimin üst tarafı ağrıyor, sanki gaz sancısı gibi anlamadım sabaha geçmezse doktoruma gideceğim. Çok tedirgin oluyorum böyle olunca
Benim de gaz sancısıyla çok hafif adet sancısı gibi girdi. Evet sabaha geçmezse gidin yine de önlem amaçlı. Dinlenmeye çalışın güzelce geçer Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…