2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ay neler olmuş grupta böyle ya. Annemler geldi gruba çok bakamadım. Grubun bu hale gelmesine çok üzüldüm :/
J jeli81 canım çok üzgünüm umarım en kısa zamanda tekrardan hamilelik olur sağlıkla kucağına alırsın
Allahım hepimizin yardımcısı olsun çok sıkıntılı durumdayız böyle görünce çok üzülüyorum çok korkuyorum gerçekten Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Benim dr pazartesi gününe randevu vermişti benim cuma günü kanamam başladığı için acile gittim. Yani siz o gün aç gidin yoksa bekletip ilaç verirler. Bana ilaç verdiler ama o ilaç daha erimemişti bile dil altında ben kendim düşürdğm. Ped verdiler işte dediler her değiştirdiğinde bize göster kayıt altına alacaz dedi. Gösterdim hemen alıp patolojiye gönderdiler işte sonra da 3-4 saat sonra eşi düştü. Aslında ilacı vermelerinin sebebi de kendi düşsün diye sanıyorum. Yoksa neden verirler ki ya da yerinden oynasın almak kolay olsun diye de olabilir. Ama zaten kalbi durduysa çok beklemezmiş vücut onu bir şekilde dışarı atmaya çalışıyormuş. Zaten normal bir gebelik olsaydı kalbi durmazmış. Vücut anormallik varsa kalbini durdurup vücuttan atmaya çalışıyor. Siz içinizi ferah tutun. Allah büyük.

Oyy maşallah yaa benim gittiğim ultrasonlar hep çok kötü bende bundan istiyorum

Başlangıçta hba1c 6.8di. bir ay sonra 5.8e düşmüştü. Açlık kan şekerim de 84tu ama tokluk için ölçüm yap demişlerdi yapmadım ben.. bir de hasimatom var benim de.
Son zamanlarda kilo al ver dengesizliğim vardı gebelik öncesinde.
Siz de bana umut oluyorsunuz Mart ayında kürtaj sonrasında gebelik olabiliyor yani di mi bizim yaşımızda da inşallah sağlıkla kucağınıza alacaksınız lütfen ben de umutsuzluk yaratmayayim.
Beslenmenize dikkat edin şekerinizi takip edin

Bana hemen gebe kalabilirsin demişlerdi tabi ben kalamadım ilk adetten sonra kalinabilir diyorlar

Bir de plasenta alt tarafta yerleşmiş benim, bu da risk yaratan bir durummus. Beslenmesi kesilmiş olabilir dediler. Ense kalınlığı 2.9 çıktı. Ya kalbi durup beklediği için ya da bir genetik bozukluk olduğu için dediler

Ben terlik almadığıma pişman oldum mesela siz özele gitmiyorsanız terlik alın yanınıza sürekli spor ayakkabı çıkar muayene ol çok zordu. Yedek kıyafet alın rahat bir şeyler. Bez varsa evinizde alın yoksa gece pedleri alın kanama başlayınca lazım oluyor Ve kahvaltı su içmeden aç gidin yoksa uzun süre beklemek zorunda kalıyorsunuz

Bana hemen gebe kalabilirsin demişlerdi tabi ben kalamadım ilk adetten sonra kalinabilir diyorlar
Yaa nasılsın nasıl geçiyor hamilelik?
Teşekkür ederim cevabın için. Ne kadar süre sonra gebe kaldın? Siz demiyorum ama kusura bakma baya konuşmamız oldu çoğunuzla ayrı bir yakın hissediyorum sizi kendime

Tamamdır teşekkür ederim. Randevu ancak 14:50ye bulabildim. Sabah kanama va olmazsa o zaman erken saatte kahvaltı yapayım di mi

Şimdi farkettim canım çok geçmiş olsun Rabbim kucağını sağlıklı evlatlarla doldursun inşallah kürtaj bende oldum regl ağrısı gibi ağrı oldu Bi kaç gün sonra rahattım sende çok rahat Bi şekilde atlatırsın ins

Keşke saha önce görseydim mesajları wp grubu kurmak yasak sayfalarca muhabbetini yapmışsınız

Masallah bebişe saglıkla gelsin paşa gibi yatmıss valla

Perinatolog ve diyetisyen eşliğinde devam ediyorum benim sizden daha yüksek değerlerim günde sabah öğle akşam hem aç hem tok ölçüyorum açlık 90-115 tokluk 95-130 arasında değişiyor. Doğru düzgün hiçbir şey yiyemiyorum bu süreç çok moralimi bozuyor Evet olabiliyor o konuda hiç canınızı sıkmayın 30 mart kürtaj oldum, 45 gün içinde regl oldum temmuzda da tekrar normal yollarla hamile kaldım salı günü kontrolüm var çok korkuyorum zaman geçmiyor birbirimize pozitif enerjimizi gönderelim

Mide bulantısı sınırların üstünde olup sonra da düzelenler var mı kaçıncı haftada geçicek acaba açım ama bişey yiyemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…