2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Evet aynen, güzel düşünelim umutlu olalım inşallah
Salı günü inşallah güzel haberler alırsın evet yemekler konusu sinir bozucu ama bebişinin sağlığını düşün boşver sonra yersin hayırlısıyla. Ben son 1 haftadır abartmistim yemek işini şimdi kendimi de sucluyorum

A bu ben . Mide bulantım yok sürekli açım ama asla doyacak kadar yiyemiyorum ve canım hiç bir şey çekmiyor. Günde 3 litreye kadar su içiyorum nerdeyse bı ayağım wcde bı ayağım içerde

Mide bulantısı sınırların üstünde olup sonra da düzelenler var mı kaçıncı haftada geçicek acaba açım ama bişey yiyemiyorum
Bende çok fazlaydı prilam Dr hayatımı kurtardı :) ama 1 haftadır içmiyorum rahatım çok şükür ara ara olsada rahatsız etmiyor yani ama genelde 13 16 haftalar arasında kesiliyor canim

Kızlar yüzük testini bende denedim şimdi ve etrafında döndü sürekli şuan yüzük testine göre kız ramzi teorisine göre erkek çin takvimine göre de erkek bakalım hangisi tutacak

Ya şimdi okudum çok ama çok üzüldüm diken diken oldum gözlerim doldu. Rabbim bu acıyı tekrar yaşatmasın kaçıncı haftaniz da kalbinin durduğunu öğrendiniz. Ve herşey sorunsuz giderken birden bire mi oldu. Ben de şuan düşük tehlikesi var maalesef 9 hafta 1 gündeyim

Benimde bu günlerde çok baş ağrım oluyor canım sanki zonkluyor bide benim alerjim var parol ve minosete hamilelikte de kullanabilen tekila onlar mecbur çekiyorum:)
Benim de alerjim var. Bu hafta doktora soracağım. Acaba gerektiğinde ilaç alınabilir mi diye. Çünkü genzimde çok kaşıntı oluyor. Hapşurma oluyor. Boğazım fena oluyor falan. Çok zor bi şey. Burnum da tıkanıyor. Umarım bir çözümü vardır.

Şubat annelerinde 33 erkek 17 kız bebek sanırım erkek senesindeyiz
Aslında grubu bi taramak lazım. Mesela erkek doğuracakların ilk 3 ay belirtileri nelerdi? Çoğunluğun dediği gibi kız bebek bekliyorsan hiç rahat etmezsin, erkek bebek bekliyorsan çok rahat geçer durumu var mydı? Üye mesajlarını incelemeli Bu grupta da çoğumuz kusmasız devam ediyoruz hala. Bi öğrensek rahatlasak

Kızlar carsamba tam 12.hafta oluyor ve detaylı ultrason var. Sizce doktor Cinsiyet tahmini yapar mi? İlk gebeligimde 11.haftada olmuştu ve sonraki randevu yani 15.haftada ogrenmistik bunu da o kadar bekler miyiz acaba ya. İnş 12.haftada bir tahmin duyarız doktorumuzdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…