2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Valla benim öğürmelerim 4+5 den itibaren baslamıstı hala da bitmedi

İnsallah canım belli eder kendini

Ben 2019 senesinde hamile kaldım ve oğlum oldu. Bulantim gene vardı ama suanki kadar değildi. Yanlis hatirlamiyorsam 2 3 hafta surmustu. Bunda daha fazla ve bulantı seviyesi de daha çok. Bakalim kız istiyorum bu defa ama nasip

Valla benim öğürmelerim 4+5 den itibaren baslamıstı hala da bitmedi
3 ay dolunca biten de varmış. Daha uzun süren de. Allah kolaylık versin canım.
Böyle olan herkes için kız doğuracak diye düşünüyorum. öyle kazımışlar beynime işte. Şubat annelerinde bunu yaşayanların kaçı kız doğuracak onu tespit etmek isterdim

Kızlar bu gruptaki birçok üye banlanmis galiba. Pasif yaziyor hepsinde. Sebebini bilen var mi. Geriye dönük bugunku mesajlarda gördüm

Evet canım genelde ole derler herkes için demiyorum tabikide tersi olan da olmustur ama cogu sabah öğürmelerin ve kusmaların daha cok oldugunda kız bebek derler

Evet canım genelde ole derler herkes için demiyorum tabikide tersi olan da olmustur ama cogu sabah öğürmelerin ve kusmaların daha cok oldugunda kız bebek derler
Ben kusmuyorum ama midem hep çok fena. Bi de kız hissediyorum bu defa. Bulantı fazlalığı ile kız olma durumunu duymamıştım. İnş doğrudur. Bide kız anneyi cirkinlestirir derler. Ogluma hamileyken yüzüm dumduzdu ve parliyodu suan sivilceler çıkıp duruyor. Kız bence ya

Kızlar bu gruptaki birçok üye banlanmis galiba. Pasif yaziyor hepsinde. Sebebini bilen var mi. Geriye dönük bugunku mesajlarda gördüm
Ben de şimdi baktım da çoğusu ban yemiş. Hepsi whatsapp grubuna katılma talebinde bulunduğu için ceza aldı. Sitede yasak bu durum. Tespit edilince uzaklaştırıldılar.

Canim benim tahmin etti, senin de tahmin eder, hele erkekse kesin belli ediyor bence

Ben de şimdi baktım da çoğusu ban yemiş. Hepsi whatsapp grubuna katılma talebinde bulunduğu için ceza aldı. Sitede yasak bu durum. Tespit edilince uzaklaştırıldılar.
Ya ama burda biseyler yazanlar banlandi, bu tam ne demek bilmiyorum bida o hesap açılmayacak mi demek, ama aloevera fln bise yazmamıştı o fln neden pasif anlamadim.

Mide bulantısı sınırların üstünde olup sonra da düzelenler var mı kaçıncı haftada geçicek acaba açım ama bişey yiyemiyorum
Ben çok mide bulantısı çektim. Ne dogum ne çocuk büyütmek bu kadar yipratmadi beni .hiçbir şey yiyemedim .7.haftada başladı 20.haftada bitti .ama o sure zarfinda öldüm .
sonlara doğru hiç mide ağrısı yaşamadım

Ya ama burda biseyler yazanlar banlandi, bu tam ne demek bilmiyorum bida o hesap açılmayacak mi demek, ama aloevera fln bise yazmamıştı o fln neden pasif anlamadim.
Yok whatsapp grubu açan ve o gruba katılan numaramı özelden attım beni de alın diyen, hadi grup kuralım diyen yani kısacası bu fikri ortaya atan, destekleyen, harekete geçen herkesi banladılar. Zaten yazıyor geçici olarak pasiftir diye. Kaç gün ceza aldılarsa o süre sonuna dek yazamayacaklar siteye. Sonra yazabilirler. Ceza bitince.

ismira_1923 şu yazıma bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…