2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yaa kızlar. Ben ilk bebeğimi kaybettim şimdi bir şey olacak diye ödüm kopuyor bir türlü huzurla geçiremiyorum bu günlerimi. İki gündür bulantım yok bir şey mi oldu diye deliriyorum bu durumda olan var mı lütfen biri bir şey desin

Fetali nerde yaptıracağına karar verdin mi canım çok dolandırıcı varmış amerikaya gçndermeyip gönderdik diyorlarmış
Zaten artık amerikaya göndermiyorlar diye biliyorum. Hatta ben 2017 yılındaki hamileliğimde genoks firmasına yaptırmıştım. Ondada artım türkiye dede yapılabiliyor bu testler amerikaya göndermiyoruz demişlerdi

Ben hamileliğimi öğrendiğimden beri bulantım yok sadece uyku hali halsizlik ve ara sıra gelen kasık ağrısı oluyor o kadar bence endişe etmeyin benimde 2 kayıbım var sizi çok iyi anlıyorum ama her zaman iyi düşünün ve iyiyi çağırın herşey güzel olsun inşAllah

Benimde aynı bir kere gittim eşimle birlikte girdik. Gebelik var dedim. Bakalım uzan dedi. Baktı evet dedi 2 sn sesi açtı duydun dmi dedi. Güzel dedi. 1 ay sonra tekrar gel dedi bitti. Hatta bana ne kadardır diye sordu bende yanlışlıkla 6+4 Ken, 6+3 dedim ultrason kağıdında da 6+3 yazıyor. Bende kendi kendime şey diyorum acaba bana sordu direk oraya mı yazdı. İlgisiz geldi bana da. Ayın 14 ünde başka bir doktordan randevu aldım Bi de onunla görüşmek istiyorum. İnşallah iyi birisi çıkar bu doktor

Maşallah canım
Neden 3 hafta sonra yaptırtıyorsun anlamadım?
Yaptırabileceğin hafta gelmiş

Ahh bazen düşünemiyorum gerçekten çok zor yaa

cok gecmis olsun canim. Rabbim acil sifalar versin dua edelim

Benim de iki gündür bulantım gitti. Anneme tedirginligimden soz ettim saçmalama dedi ben de anne sözü dinliyorum

Benim de iki gündür bulantım gitti. Anneme tedirginligimden soz ettim saçmalama dedi ben de anne sözü dinliyorum
Ben de benim niye belirtilerim yok bir şey mi var yoksa diyorum annem ablamlar daha ne istiyosun saçmalama diye kızıyolar az bi bulantı gibi bir şeyler oluyor aman neyse olmasın diyorum bu sefer . İnsan ne hissedeceğini ne düşüneceğini şaşırıyor valla iki kişilikli gibi hissediyorum bazen kendimi

Maşallah canım
Neden 3 hafta sonra yaptırtıyorsun anlamadım?
Yaptırabileceğin hafta gelmiş
11. Haftanın bitiminde yapılıyor çünkğ öncesinde DNA materyali anne kanına yeteri kadar geçmediğinde yetersiz örnek diye sonuç alınabiliyormuş bu da risk ve stres..

Aaa ama yollayanı bulmak gerekiyor sanıyorum benn..

Kızlar kilo durumlarınız nasıl gidiyor benim iştah çok açık ve şimdiden tartılmaya korkuyorum

Kızlar kilo durumlarınız nasıl gidiyor benim iştah çok açık ve şimdiden tartılmaya korkuyorum
Ben kilo mu aldım,regli olmadığım için şişkinliğim mi var anlamadım. Midem şiş gibi aynı sizinde öyle mi? Sanki göbeğimde çıkıyor gibi geliyor, acaba bu normalinde her ay regli oluyorduk ya, şimdi olmadığımız için şişkinlik mi yapıyor? Ben çünkü düğün zamanımda regli olmamak için ilaç içmiştim o zamanda şişkinlik olmuştu gibi

Evet evet benimde 3 gün kaldı regl gününe inanılmaz şiştim ağrım da başlayacak gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…