2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar benim ki bu teoriye göre erkek mi oluyor yani

Eklentiler

• IMG_20220903_173456_1.jpg
    140,3 KB · Görüntüleme: 61
Ağrın yoktur ama dolgunluk vardır?
Mesela benimde o hassasiyeti gider gibi oldu ama dolgunluğu devamke
Keşke dolgun olmasa ben sevmiyorum büyük meme inek gibi olacak

Hiç yanlız değilsin hayatım. Doktorlar hep böyle
Sormasan bişey dedikleri de yok, sorsan da çok sordun gibi tripler
Sağlıkçılara şiddet durumları yüzünden beğenmediğin bir noktayı söylemeye bile imtina ediyor insan. Doktorun nabzına göre şerbet verme usulüyle ekmeğimizin peşinde koşacağız mecbur

üç yıl önce tiroid kanserini atlattım çok şükür artık geçti iyiyim, doktor hamile kalmanda sakınca yok demişti ama zor donemler gecirdigim icin cesaretim yoktu, tek cocukla kalmayi dusunuyordum, kizim bir kardesi olmasini cok istiyordu hatta son zamanlarda odasina gecip agliyordu, durdum düşündün neden cocuguma eziyet ediyorum iki kardes birbilerine destek olurlar dedim, bir kaç aydır deniyordum olmuyordu galiba kızımın duaları kabul oldu, şuan haberi yok oyun oynuyor inşallah herkesin bebeği sağlıkla doğar,

Kızlar az önce verdiğiniz bilgiye göre ph benim 6 yani kız
Ama ultrason koycam lütfen bi yorun yapın
Sonra size ben söylicem fikrimi cinsiyet konusunda
Kızz ya töbe yarabbim sanki elini başının altına koymuşta keyif yapıyo gibi çıkmış ben bu teorilerden baştan beri hiç anlamadım ama hislerm erkek diyor, bu kadar keyifçi bi erkek olabilir gibi Sanki

Ya bu dolgunluk hiç geçmese bencede , normalde küçük göğüslym bayılıyorum hamilelk ve emzirme dönemine azcık ele gelir oluyo mutlu oluyorum

Hayırlı olsun canım hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşAllah

harikasınız
Bebiş size şifa olsun, sefa olsun, nefes olsun
Kızz ya töbe yarabbim sanki elini başının altına koymuşta keyif yapıyo gibi çıkmış ben bu teorilerden baştan beri hiç anlamadım ama hislerm erkek diyor, bu kadar keyifçi bi erkek olabilir gibi Sanki
Aaa bakış açına sağlık kız
Nasıl bi yorum hemen detaylı incelicem
Anası da çok keyifçi belki anasına çekmiş bi kızçedir
Ben kıza benzettim ya tasdik arıyorum herkesten

Ya bu dolgunluk hiç geçmese bencede , normalde küçük göğüslym bayılıyorum hamilelk ve emzirme dönemine azcık ele gelir oluyo mutlu oluyorum

Al senin olsun benim memintolar
Ben sevmiyorum valla
Kilolu gösteriyor insanı

Baksana benim aldıgıma canım doğal bitkisel özlü

Eklentiler

• 06383D73-E0F1-4B9B-A02F-365B42AE691C.jpeg
    49,6 KB · Görüntüleme: 22
Ahahahah bende seviyorum dolgun gögüs bende 80 im şöyle bir beden büyüse mis gibi şimdiden dolgunlastı hoşuma gidiyo benimde inmesinler

Eğer doğruysa benim 3 ay önce dusugum olmuştu onda 6 çıkmış bu sefer yine 6 çıkmış

Sağlıklı olsunlar canım grupta cogu kız istyo gibi ben dahil ama bi aysonra öğrenmeye başlıcaz o memitolar evet az biraz olunca mutlu oluyorm ben dediğin gibi fazlası kilolu gösteryo, ama hiç olamayanlardan olunca ben iyi geldi bana

Bende Lierac aldım
Dünyanın en üşengeç insanı olarak
Çünkü çok kolay emiliyormuş hemen giyinebiliyormuşsun.
Ben deodarantımın kurumasını bile bekleyemiyorum beni Lierac haklar dedim.
Ama başlamadım daha ya kaşıntı yok genişleme yok
3 aydan sonra diyor paketin üstünde

Ben kız istiyorum demeye korkuyordum Allahın gücüne gider diye
Hatta erkek hissediyordum
Ama bu ultrasondan sonra dedim bu kız.
Bu hafta fetal yaptıracağım ve en geç 10 güne öğreniciiizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…